Зустріч учнів 10-11-х класів з викладачами кафедри АТЕП НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського

З учнями 10-11-их класів, що навчаються в профільних класах (профіль – математика) Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст.№13, відбулася зустріч з викладачами НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського. Доктор технічних наук, завідуючий кафедрою автоматизації теплоенергетичних процесів КПІ ім. Ігоря Сікорського Волощук В.А., доцент кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів (АТЕП), кандидат технічних наук і представник підготовчого відділення Олійник О.Ю. та викладач цієї кафедри Новиков П.В. цікаво і доступно розповіли, що вивчають на кафедрі, яких спеціалістів готують, як стати їх студентом, та де і ким можна працювати після закінчення кафедри АТЕП, яка є першою в Україні в галузі промислової автоматизації та готує фахівців, які необхідні на ринку автоматизації та розробки програмного забезпечення. Навчання проводиться на сучасному обладнанні визнаних лідерів галузі. Краща кафедра року за версією Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України. Випускники кафедри – це програмісти, аналітики, інтегратори систем управління в промисловості, комунальному господарстві та комерційному секторі. Викладачі підготували цікаві презентації та відео ролики, щоб учні краще могли зрозуміти, де вони зможуть собі знайти роботу після закінчення навчання на кафедрі АТЕПу. Спеціалісти завжди знайдуть собі роботу на будь-якому підприємстві, де є теплоенергетичні процеси. Робота завжди буде цікавою, так як вона завжди буде сучасною. А ще, випускники зможуть успішно працювати в будь-яких інших сучасних галузях промисловості, тому що вони теоретично і практично володіють сучасними комп’ютерними технологіями. Хочеться подякувати викладачам кафедри, які знайшли час і так цікаво все розповіли про кафедру АТЕП. А ось випускникам випала нагода дізнатись багато корисного про НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського та правильно розставити пріоритети, щоб підвищити свої шанси при вступі до ВНЗ.
Наталія Захлюпана, вчитель математики