Підписатися на RSS
2019 2018 2017 2016 2015 За весь час

Перше вересня-Перший дзвоник для малечі та батьків! 1 вересня велика шкільна родина Ірпінської Тринадцятої школи радо зустріла першокласників, п'ятикласників та одинадцятикласників! Жваво,весело,гамірно, енергійно та водночас зворушливо промайнуло свято! Дякуємо всім нашим друзям за постійну підтримку! Дякуємо батькам за допомогу, розуміння та довіру своїх дітей! Дякуємо вчителям за професіоналізм та небайдужість! Дякуємо дітям за безпосередність та щирість! Нових звершень, знань та перемог! З новим навчальним роком!!!

Цьогорічних 13 новинок від школи 13 !

Під час підготовки школи до нового навчального року нам вдалося зробити:

1. Переобладнання трьох приміщень під навчальні кабінети, фасадне облаштування аварійних виходів, капітальний ремонт в 5 класних приміщеннях, кабінеті заступника директора з НВР та поточні ремонти в спортивних залах, коридорах, класних приміщеннях, столярній майстерні.
2. Капітальний ремонт м'ясного та молочного цехів шкільної їдальні
3. Майданчик для міні-футболу.....

Щорічний звіт директора школи перед батьками, педагогами відбувся 29 серпня в Ірпінській ЗШ №13. У детальній презентації було висвітлено всю роботу закладу: досягнення учнів та вчителів в олімпіадах, конкурсах; про стан підготовки навчальних кабінетів та проведені ремонтні роботи приміщення шкільної  їдальні; про нові спортивні майданчики. Окрему детальну увагу було приділено фінансовій роботі закладу: надходження, видатки, робота батьківського Благодійного фонду тощо.

Кожен із батьків міг задати будь-яке питання, на які отримав  вичерпні відповіді від директора школи. Нагадуємо, що вся детальна інформація, фінансові звіти будуть розміщенні на офіційному сайті закладу

Свято першого дзвоника відбудеться 01.09 о 9-00 тільки для перших, п'ятих та одинадцятих класів. Для всіх інших класів заняття розпочинаються 02.09 о 8-30

Станом на 20.08.19 Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з 01.09.2019 року на постійну роботу потрібні педагогічні працівники:
- учитель математики та інформатики - 1 ставка
- учитель фізичної культури - 1 ставка
- учитель музики - 1 ставка
- учитель англійської мови - 1 ставка (на час декретної відпустки)
- учитель Захисту Вітчизни - 0,5 ставки

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 14.06.2019 року о 17-00 год. в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13.  Ви матимете змогу познайомитися з вчителями майбутніх першокласників та обговорити організаційні питання щодо організації освітнього процесу.
Ми будемо раді зустрічі з Вами!

Адміністрація школи

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

З 01 квітня  2019  розпочався  прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу закладу загальної середньої освіти  на  2019-2020 навчальний рік

Документи, які  необхідно подати до школи:

1. Заява батьків(можна роздрукувати із сайту школи)

2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Оригінал медичної довідки (форма № 086-1/о)

4. Документ, що підтверджує місце проживання дитини(батьків) у мікрорайоні школи

5. Картка платника податків дитини  (можна подати пізніше)

Прийом заяв завершується 31 травня 2019 року

Графік  прийому  заяв

Понеділок  -  з  15.00  до  17.00