Новини ліцею

Підписатися на RSS
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 За весь час

Найкращий ФУД блогер 2021 - Марченко Юлія, 2 клас, 8 років.

Найкращий HAPPY блогер 2021 - Чіх Олександр, 10 клас, 16 років.

Найкращий СПОРТ блогер 2021 - Козак Данило, 5 клас, 11 років.

В умовах адаптивного карантину ми поставили за мету підтримати наших талановитих дітей у їхньому прагненні продемонструвати свої вміння та відчути власну популярність. Враховуючи нові виклики сьогодення, перед організаторами конкурсу постала нова задача: як найкраще створити умови проведення улюбленого заходу. Крім оцінок високопрофесійних членів журі, був ще один важливий показник - бали за результатами глядацького голосування.
Усі фіналісти будуть нагороджені грамотами та призами! Ми дякуємо всім учасникам, активним вболівальникам та батькам, які підтримують власних дітей! Атмосфера успіху, позитиву, натхнення та віра у свій талант - така мета наших заходів у ТОПовому ліцеї №1! Детально на телеграм-каналі https://t.me/gostomellyceum1

Шановні батьки!
Цей тиждень ФУД челенджу, який проводиться в ліцеї, присвячений вітамінам тому буде кольоровий!
Понеділок - ЖОВТИЙ
Вівторок - ПОМАРАНЧЕВИЙ
Середа - ЗЕЛЕНИЙ
Четвер одягнімо колір української нації -ВИШИВАНКУ (ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!)
П‘ятниця - ЧЕРВОНИЙ

Велике прохання до вас проконтролювати дітей вдягнути потрібний колір

Шануємо і пам’ятаємо полеглих героїв, низько схиляємо голови перед живими ветеранами! Завдяки їм ми сьогодні живемо і працюємо, завдяки їх самовідданій боротьбі ми сьогодні є частиною сучасної Європи і маємо європейське майбутнє.

З нагоди Дня пам’яті та примирення (08.05) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (09.05) учні ліцею №1 привітали ветерана-гостомельчанина Червоного Петра Тарасовича. Дякуємо Петру Тарасивичу за неоціненний внесок у перемогу над жахіттями нацизму та фашизму і зичимо міцного здоров'я!

Наш дружній ліцей №1 дякує батькам, учителям та учням, які долучилися до акції по збору допомоги для ветеранів, дітей війни та людей поважного віку, які погано рухаються або не мають належних засобів до існування. Наші ліцеїсти, що входять до команд «Соколи» та «Соколята» військово патріотичної гри Джура вирішили рознести пакуночки підтримки людям поважного віку до Дня пам‘яті та примирення і частину зібраної допомоги передати організації Червоний хрест.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 05 квітня по 31 травня 2021 року в Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради (Ірпінська ЗШ І – ІІІ ступенів №13) розпочинається прийом документів до першого класу. Для зарахування до першого класу необхідно подати наступні документи:
1.Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал пред’являється)
2.Оригінал медичної довідки форма 086-1/О
3.Документ, який підтверджує місце проживання дитини в мікрорайоні Ліцею №1 (Це може бути: копія паспорта одного з батьків, копія договору оренди житла, копія договору купівлі-продажу житла, акт депутата та ін.)
4.Заповнену заяву про зарахування дитини до закладу (форму заяви можна завантажити з сайту школи за посиланням Заява)

Крім цього у вересні потрібно буде до особової справи дитини додати:
5.Копія ідентифікаційного номера дитини
6.Медичну довідку форма 063
7.Копія чорнобильського посвідчення (за наявності)

Порядок подання документів:
1. У телефонному режимі зробити попередній запис щодо подачі документів тел. (04597) 32800 (з 10-00 по 15-00)
2. Прийом документів буде відбуватися у вівторок, середу, четвер з 10-00 по 15-00
3. Подати документи до приймальні у відведений час (при собі необхідно мати засоби індивідуального захисту та дотримуватися карантинних вимог)
Адміністрація ліцею

Заява до першого класу

Сьогодні квітнуть всі дівчата,

Бо їхній день, жіноче свято!

То ж будьте радісні, здорові

Руді, блондинки, чорноброві!

Хай сяють щастям ваші очі,

І пристрасними будуть ночі,

Усмішка квітне на вустах,

Хай розцвіте в душі весна!

Ми не ідеальні, як і світ навколо. І теж можемо сумувати та депресувати, але не дивлячись на це, перебуваємо в постійному русі та пошуку кращого. Тому, набравшись сміливості, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради долучився до проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»
   23 лютого стартував челендж на тему «Ментальне здоров‘я». Ментальне здоров’я – це стан добробуту, в якому людина реалізує власні здібності, може впоратися зі звичайними життєвими стресами, і здійснювати звичну діяльність. При цьому важливою ознакою внутрішнього благополуччя є здатність розуміти свої емоції, будувати стосунки з іншими та бути відкритим розвитку й навчанню.

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.
Свято було встановлено у листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності, передає Укрінформ.

Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) пакистанська влада жорстоко придушила мітингувальників (це були переважно студенти), які висловлювали протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської, мови. Після проголошення незалежності Бангладеш у 1971 році цей день відзначають в країні як день мучеників, вшановуючи пам’ять загиблих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.