Перекласти сторінку

Новини ліцею

Підписатися на RSS

19 грудня відбулось засідання шкільного батьківського комітету на якому директор школи Володимир Захлюпаний зробив фінансовий звіт бюджетних асигнувань, господарської діяльності та надходжень і витрат благодійного фонду школи. Також обговорили пропозиції та визначили пріоритети фінансових витрат на 2019 рік.
Результати опитування батьків:
Пріорітетність бюджетного фінансування закладу (за результатам опитування ) батьки учнів Ірпінської ЗШ N13 визначили в наступній послідовності: .....


Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 20.12.2018р. о 17-30 год. в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 (актова зала, 3-й поверх). 

Ви матимете змогу познайомитися з вчителями майбутніх першокласників, умовами прийому до школи, режимом роботи, програмами, за якими будуть працювати 1-ші класи та організацією підготовчих занять. Ми будемо раді зустрічі з Вами!

Адміністрація школи

Засідання голів батьківських комітетів класів відбудеться 19.12.2018р. о 17-30 год. в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 (бібліотека, 2-й поверх).


Адміністрація школи

На звернення батьків щодо харчування учнів школи адміністрація закладу повідомляє:
вартість харчування в Ірпінській ЗШ І-ІІІ ступенів № 13 не змінюється. Відповідно рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 11.09.2018 року № 180 вартість повного обіду з першою стравою - 25 грн. На вибір, учні Ірпінської ЗШ №13 можуть замовляти обіди вартістю 25 грн., 18 грн., 7 грн., а також сніданок за 13 грн.

Меню за останні два тижні додається...

2 листопада учнівський та педагогічний колективи Ірпінської загальноосвітньої школа №13 з радістю зустріли чудових гостей: представника проекту Mondelēz International Foundation Денис’єву Євгенію та куратора проекту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” Тетяну Козловську, які привезли для наших учнів довгоочікуваний подарунок: обладнання для STEM лабораторії.
Нагадаємо, що наприкінці 2017-2018 навчального року, всі учні, вчителі та батьки були активними учасними проекту“Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», в якому .....

Партнерство як ефективна форма успішної роботи закладу
Під такою назвою 19 жовтня пройшов семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи в Ірпінській ЗШ І-ІІІ ступенів №13. Павленко Катерина Михайлівна,заступник директора школи з виховної роботи, презентувала роботу закладу, демонструючи основні позитивні моменти тісної співпраці педагогічного,батьківського та учнівського колективів заради досягнення спільної мети-створення комфортних умов для розвитку особистості. Для гостей було представлено основні напрямки роботи,успішні проекти, реалізація яких допомагає втілити мрії учнів та батьків. ...

Вітаємо з Днем учителя!
Посмішки, теплі слова вдячності та щирі слова привітання лунали з самого ранку на честь учителів у нашій школі напередодні Дня вчителя! Приємним та креативним сюрпризом зустріли одинадцятикласники своїх наставників у святково прикрашеному фойє,у якому створили оригінальну фотозону.
Деякі класи влаштували навіть відпочинок своїм учителям-замість них провели уроки!)
А от справжньою несподіванкою та подарунком для всіх колег став ....

Екологічний десант стартував!
Напередодні перших осінніх канікул, полюючи за останніми теплими та яскравими сонячними променями, з гарним настроєм , дружно та організовано учні нашої школи прибрали шкільну територію!

З Днем бібліотек!
30 вересня по всій країні відзначають свято «Всеукраїнський день бібліотек». Це свято книги, це свято дітей закоханих у книгу. До цієї події готувалася вся наша школа. На свято завітали читачі бібліотеки - це учні 1-5 класів. Сьогодні всі вони зібралися у святково прибраній залі з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотекаря. Учні 4-Б класу на чолі з класним керівником Петровською Оксаною Павлівною підготували гарний концерт. Кожен учень з хвилюванням дарував чудові слова подяки та побажання нашим завжди привітним бібліотекарям: Зої Володимирівні та Наталії Олександрівні. Учні розігрували сценки, співали пісні. Але ж яке свято без подарунків? Саме тому наприкінці святкового концерту учні подарували книжки та квіти....