Підписатися на RSS

Серед учнів-переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся 15 грудня 2017 року, перемогу отримали і учні Ірпінської ЗШ №13, а саме:
Лихоманова Олександра, учениця 11-А класу, керівник Захлюпана Наталія Петрівна; Полякова Оксана, учениця 10-А класу, керівник Бєлкіна Тетяна Володимирівна; Савчук Ігор, учень 11-А класу, керівник Шпильковська Олена Олександрівна.
На конкурс-захист було представлено 32 роботи юних дослідників, з них 15 учнів отримали перемогу.
Вітаємо переможців!

27 грудня в Ірпінській ЗШ№13 відбулися збори голів батьківських комітетів, під час яких відбувся звіт директора школи Володимира Миколайовича Захлюпаного за І семест 2017-2018 навчального року, обговорено питання щодо звітування батьківських комітетів класів відповідно статті 30 закону України "Про осівту", ряд поточних питань щодо навчання, харчування, організації платних осівтніх послуг та роботи благодійного фонду школи.

27 грудня в Ірпінській ЗШ №13 відбулися збори для батьків майбутніх першокласників. Батьки ознайомилися з інформацією директора школи  та вчителів про особливості начання, про проекти, за якими працює заклад, а також мали змогу почути відповіді на питання та подати заяви про зарахування їх дітей до 1 класу.

Вітаємо переможців та призерів міського етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка: Хаміну Дарину, ученицю 11-Б класу, та Зорю Марію, ученицю 10-А класу - переможці; призерів конкурсу: Світлик Дарію, ученицю 8-Б класу, (2 місце), Бебко Ярослава, учня 5-А класу, (2 місце)!

Вітаємо  їх учителів-наставників: Чернюк Мирославу Іванівну, Прокопенко Світлану Петрівну  та Прокопенко Наталію Юріївну!

Вітаємо учнів-переможців та призерів міського етапу предметних олімпіад, які з гідністю продемонстрували свої знання та вміння! Вітаємо і вчителів, які допомогли учням повірити в себе та отримати високі результати!
Призові місця з предметних олімпіад на міському етапі в 2017-2018 навчального року

Проект для освітян “Книжкові лабораторії змін “ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ” для освітянських спільнот” обрав своїх переможців – 20 шкіл, які отримають комплекти з 36 сучасних книжок з особистого та професійного розвитку. Олена Олександрівна Шпильковська,учитель початкових класів НУШ Ірпінської ЗШ №13 брала участь в конкурсі і стала однією з 20 переможців! Тепер бібліотека нашої школи поповнилася чудовою добіркою цікавої та корисної літератури!
Ініціатори проекту – Громадська спілка “Міжнародний інститут інтегрального розвитку“, EdCamp Ukraine, Простір емоційного розвитку EMPATIA.pro та видання “Нова українська школа”. Він є продовженням проекту “Інтегральне лідерство в освіті” та ініціативи #книгоНУШ, метою якої є збір книг для освітянської бібліотеки...

Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 27.12.2017р. о 17-00 год. в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 (мультимедійний клас, 3-й поверх). З собою мати копію свідоцтва про народження, копію ідентифікаційного коду, копію чорнобильського посвідчення(при наявності).
   Ви матимете змогу познайомитися з вчителями майбутніх першокласників, умовами прийому до школи, режимом роботи, програмами, за якими будуть працювати 1-ші класи та організацією підготовчих занять. Ми будемо раді зустрічі з Вами!

Адміністрація школи

Зимовий цикл народних свят найцікавіший для молоді, адже з самого початку грудня починалися розваги для хлопців та дівчат. Український фольклор передав нам у спадок багато народних традицій через пісні, прислів'я, народні ігри тощо. От і спробували поворожити та покусати Калиту учні 4-В класу разом із класним керівником Копаницею Світланою Василівною, друзями,батьками. Влаштували справжнє свято з піснями, жартами,традиційними розвагами.Було весело,цікаво та пізнавально!