Перекласти сторінку

Новини ліцею

Підписатися на RSS

Ось і закінчилися новорічні шкільні ранки і можна вже видихнути і перепочити та сказати слова вдячності всім, хто винен у тому,щонедали можливість дітям спокійно досидіти на уроках чи вдома, а змусив одягати святкові костюми,спати на бігудях,фарбуватися,одягати кумедні костюми,розучувати хореографічні па, викликали півселища до школи: батьків.родичів,сусідів та ще й додому відправили не з порожніми руками, а з подарунками….))))
А винні в усьому цьому наступні: Гостомельська селищна рада,яка, як завжди, забезпечила подарунками під ялиночку всіх учнів 1-4 класів, та ще й призами для конкурсів! (ДЯКУЄМО!)...

Насиченою та результативною була робота учнів останні місяці семестру, бо крім навчання, вони демонстрували свої знання і виборювали честь школи у предметних олімпіадах! 28 грудня Ірпінська міська рада цього року нагородила переможців олімпіад (І місця) грошовими преміями та подарунками, які були вручені учням 9-11 класів, у рамках міської програми «Обдарована дитина» за рахунок міського бюджету.

Чотири дні радощів, натхнення, танців, пісень та жартів-це подарунок для і від всіх учнів напередодні Нового року! Учні 9-11 класів приєдналися до подорожей країнами світу, щоб дізнатися, традиції якої країни є найкращими. Найприємнішим став висновок від самих дітей, які визнали, що, де б ми не були, треба залишатися українцями : товариськими, веселими , завзятими і цінувати багатство та розмаїття своєї культури! Олоф зі своїми друзями завітав до наймолодших учнів-першокласників! Найвідповідальніші новорічні ранки-для першачків , адже вони вперше поринули у шкільну новорічну атмосферу казки, і сподіваємось, що відчути святковий настрій та подарувати віру у дива дружній талановитій творчій команді артистів вдалося!
Фінал новорічного святкового марафону в школі!

Суботній, насичений, повний позитивних вражень день у аматорського шкільного колективу Ірпінської ЗШ №13 "Хвиля танцю" ,які були найактивнішими та наймасовішими учасниками нового конкурсу- фестивалю TALENT TIME, який проходив 17 грудня у м.Ірпінь. Завдяки своїм талантам та яскравим виступам вибороли ІІ місце! Вітаємо весь колекти і художнього керівника Соболь Ірину Дмитрівну!!! "Велика подяка та щирість від усього колективу ГОСТОМЕЛЬСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ за організований комфортний транспорт!!!!!! Ми, дійсно, сьогодні їхали з комфортом",-Соболь І.Д.

19 грудня за доброю шкільною традицією до слухняних, чемних та старанних діточок початкової школи завітав Миколай із янголятами, які дарували святковий настрій, приємні побажання та подарунки.
Як довго чекали діти Святого Миколая. І ось він прийшов у 2-А клас на свято « Святий Миколаю, до нас завітай !» Довго готувалися учні до свята. Вивчили пісні з Дубовецькою Аллою Миколаївною, підготували вірші, інсценівки з Уховською Людмилою Миколаївною, виготовили листівки з Жовнір Оксаною Миколаївною. Батьки підготували приміщення до свята: прикрасили ялинку, виготовили гірлянди, сніжинки. Клас став затишним і святковим . За це їм велика подяка ! За активну участь у виступі на фестивалі «Осінній зорепад» Святий Миколай нагородив: Ковтун Вікторію, Чіха Андрія, Гусєва Євгенія, Крюкову Дарію, Косякову Меланію грамотами, а інші діти отримали солодкі пряники. Веселий настрій подарував цей день усім присутнім, а головне він навчив дітей бути чуйними і добрими.2-А клас вітає усіх з Днем Святого Миколая. Надії вам, віри і добра!
Класний керівник:Уховська Людмила

16 грудня учні Ірпінської ЗШ №13 передали велииииикий подарунок для учнів школи №13 м.Соледар Донецької області! Іграшки, книжки українською мовою, ручки, зошити, сувеніри, цукерки, одяг-усе це від щирого серця та з побажаннями миру і добра напередодні новорічних свят. Усі свої думки, побажання та тепло діти висловили у листах та малюнках. А також словами вдячності підтримали наших захисників у зоні АТО, передавши їм малюнки та листи! І нехай настрій та енергію свята відчує кожна дитинка та кожен захисник нашої України!!!

Декада зарубіжної літератури в школі.
Наближаються новорічні свята. Кожен в очікуванні чогось незвичного, цікавого. Потрапити в казковий світ Різдва допоможуть твори М. В. Гоголя «Ніч перед Різдвом», Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі», К. Г. Андерсена «Снігова королева» та учнівські ілюстрації до цих творів.
На сторінках нашого «Літературного альманаху» учні діляться своїми думками та почуттями, дискутують з приводу того, чи потрібні уроки зарубіжної літератури в школі, дізнаються, що можна прочитати із творів сучасних письменників.
В альманасі є власні твори та поезії учнів школи Кудрявцевої Т., Хаміної Д., Світлик Д., Заїки В., Войналович В., Пойди А., Левицької Х.
Активними помічниками проведення декади стали учні 8-Б класу Мармелюк О., Михальченко М., 10-Б класу Шуляк О., Пузій Б.
Чала Л. М.,вчитель зарубіжної літератури

14 грудня , напередодні св.Миколая, учні Ірпінської ЗШ №13 долучилися до міської акції по збору подарунків для дітей в зоні АТО. Активними учнями були зібрані іграшки,канцелярія,дитячий одяг,сплетені патріотичні браслети. Наступне відправлення подарунків відбудеться у п'ятницю 16 грудня для учнів школи №13 м.Соледар від учнів Ірпінської ЗШ №13! Є ще час долучитися! А ми, в свою чергу, дякуємо всім батькам за виховання таких небайдужих дітей і учням за їх доброту, ініціативність, чуйність та активну позицію!!!

   Виховний захід «Мій край і моя родина - частинка України»  (проектна робота під час тижня правових знань) провели учні 10-А класу в шкільному історико-краєзнавчому музейному комплексі зі своїм класним керівником Філіпчук В.І.  та з допомогою учителя правознавства Ярильченко Н.В. щодо навчання екскурсоводів Бодзюрей Є., Павленка Л., Коваленка В., Фурукіної М., Длубака Р., Вознюка В., Хмельницької Я. Учні ще раз перегорнули сторінки історії свого краю, бо вивчати історію свого народу – завжди цікаво, корисно і потрібно. 

12 грудня в Ірпінському економічному коледжі відбувся педагогічний семінар з теми : «Підвищення ефективності виховної роботи зі студентами через впровадження інноваційних виховних технологій». На запрошення заступника директора коледжу з виховної роботи Валентини Григорівни Вдович до проведення семінару була залучена спеціаліст управління освіти і науки м.Ірпеня Тетяна Василівна Панасюк , яка запропонувала тісну співпрацю завдяки представленню досвіду виховної роботи кращих закладів. Досвід виховної роботи з теми : «Інноваційні підходи у вихованні молоді» представила заступник директора школи Ірпінської ЗШ №13 Катерина Михайлівна Павленко.