Перекласти сторінку

Новини ліцею

Підписатися на RSS

Останній навчальний тиждень 2015 року в Ірпінській ЗШ№13 був дуже насичений як для учнів так і для педагогів. У вчителів повно клопотів щодо виставлення семестрових оцінок та виписування табелів, а школярі перебували в стані очікуванні свята та активної підготовки до нього. Фойє школи прикрашала ялинка, плакати, листівки та чудова виставка із новорічних прикрас та поробок, які створили діти разом зі своїми батьками. Із середи розпочалося найцікавіше:новорічні ранки!!! Для учнів 1-4-х класів команда невгамовних дітлахів створили новорічний настрій. Учні побачили пригоди Кая та Герди, Старого року та Снігової королеви , сніжинок; Бурулькіна та Сніжинкиної разом на уроці у Віхоли Снігопадівни. Та і Снігурка з Дідом Морозом завітали не одні, а разом із веселою компанією «крейзі» зайців та зворушливих снігурок із дідами морозами (хореографічний колектив «Хвиля танцю»). Усі разом натанцювалися,позмагалися та повідгадували загадок. І попрощалися зі старим роком під новорічну пісню разом зі шкільним вокальним ансамблем...

Закінчилися перегони місцевих виборів, спорожніли бігборди і вщух агітаційний ажіотаж. Хтось засмучений, хтось втомився, а хтось просто зник з політичної арени, а про когось просто забули. Та не забули про Ірпінську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №13! Дивно? Звісно, ні! Бо громада зробила правильний вибір, і нова влада вперто і переконливо почала виконувати свої обіцянки. За підтримки заступника Ірпінського міського голови Семко Наталії Григорівни та голови Гостомельської селищної ради Прилипка Юрія Ілліча проведено ремонт та відкрито вхідну групу закладу. Варто зазначити, що фахова команда будівельників дуже швидко та якісно виконала всі ремонтні роботи: поклали якісну плитку, оновили пандуси для дітей з особливими потребами, встановили додаткові поручні; зроблено ремонтні роботи аварійних виходів та теплиці; замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на утеплення школи...

18.12.2015р. о 18-00 год в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 відбулися батьківські збори батьків майбутніх першокласників .
Батьки мали змогу познайомитися з вчителями майбутніх першокласників, умовами прийому до школи, режимом роботи, програмами, за якими будуть працювати 1-ші класи та організацією підготовчих занять.
Повідомляємо вам про співбесіду, яка відбудеться 11.01- 12.01.2016 р. та здійснюватиметься за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» час та списки учнів додадуться пізніше.

Класна та цікава зустріч відбулася сьогодні в нашій школі,завдяки ініціативі та організації голови Батьківського фонду «Гостомельська школа» Хіцовій Наталії Олександрівні,яка запросила для учнів старших класів кухаря Олександра та священика Романа Мельниченків,які розповіли дітям про особливості своїх професій. Сподіваємось,що такі традиційні зустрічі допоможуть учням у нелегкому виборі свого майбутнього. Дякуємо гостям за змістовну розповідь і очікуємо не менш харизматичних осіб під час майбутніх зустрічей!

21 грудня відбулося засідання батьківського комітету школи на якому обговорені результати діяльності та фінансовий звіт за перший семестр 2015-2016 навчального року благодійного фонду "Гостомельська школа"

Витрати за І семестр 2015-2016 навчального року

Учні Ірпінської ЗШ №13 напередодні свята Миколая організували акцію: «Миколайчик» від щирого серця» для поранених ,які перебувають у військовому шпиталі м.Ірпінь , бо на чудо і подарунки ,насправді,мріють і дорослі,і діти. Своїми маленькими рученятами учні виготовляли янголят,писали записки-побажання,разом із батьками придбали необхідні речі «під подушку». Сподіваємось, що дитячі тепло,щирість та любов нададуть ще більше сил для одужання нашим захисникам!

З такими словами зверталися учні молодшої школи до святкових янголят,які прийшли привітати кожну слухняну дитинку 18 грудня в нашій школі. І Миколай радо давав подарунки всім чемним та старанним дітлахам,які добре поводили себе протягом року, і нагадав про те,як себе треба поводити,щоб заслуговувати на подарунки,а не різочки під подушкою.

Напередодні Дня св.Миколая,18 грудня, спортивна зала Ірпінської ЗШ №13 була вщент наповнена вболівальниками,адже цього дня відбувалася гра,яка стала вже доброю яскравою традицією для нашої школи,-турнір з волейболу між збірною командою вчителів та учнів. Під час запеклої та емоційно насиченої гри перемогу здобула команда вчителів із рахунком 4:0.

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 18.12.2015р. о 18-00 год в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 (мультимедійний клас, 3-й поверх)
Ви матимете змогу познайомитися з вчителями майбутніх першокласників, умовами прийому до школи, режимом роботи, програмами, за якими будуть працювати 1-ші класи та організацією підготовчих занять.
Ми будемо раді зустрічі з Вами!

Адміністрація школи

Учням Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13   – 4 класів випала чудова нагода відвідувати басейн в санаторії «Дружний» місто Ірпінь.
І вже 04 грудня 2015 року відбулися перші відвідування. Це чудовий шанс для дітей навчитись плавати під наглядом сертифікованих тренерів та медсестри, а головне отримувати користь та задоволення від спортивних занять.
Нас зустріли приємні, усміхнені працівники, які коректно пояснювали і відповідали на запитання. Не було жодної дитини, якій не сподобалося б в басейні. А навпаки, всі з нетерпінням чекають наступної нагоди зануритися в чудову водну атмосферу.
Велике спасибі всьому персоналу та організаторам цього заходу.