Вітаємо призера обласної олімпіади

Лісовська Валерія, учениця 8-А класу Ірпінської ЗОШ №13, зайняла 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019/2020 із зарубіжної літератури. До цього результату Валерія прийшла завдяки своїй наполегливій копіткій праці. Дівчина щоденно працює над вдосконаленням свої знань, розширенням кругозору, використовуючи сучасні інноваційні технології. Також велику роль в її житті відіграє книга. Вона багато читає як програмовий  матеріал, так і позакласну літературу. Валерія завжди має свою точку зору і власну думку, яку може впевнено висловити і довести.

Література для неї – це світ вдосконалення себе, це політ думки, це свобода висловлювання, це краса слова.

Олімпіада допомогла Валерії стати більш самостійною, впевненою в собі, дала реальний шанс оцінити свої знання за межами класу, повірити в себе, у свої сили і відчути велику відповідальність.