Перекласти сторінку

Новини ліцею

Вишкіл до Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 На зображенні може бути: 16 людей, люди стоять та військова форма Сьогодні, 28 січня 2022 року, за ініциативою адміністрації Ліцею №1, учні навчальних закладів Гостомельської селищної ради проходили вишкіл до Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який присвячений пам'яті героїв бою під Крутами проти більшовицької навали.
  Навчання для школярів проходило у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради. В ньому взяли участь діти 4 освітніх закладів Гостомельської територіальної громади: Ліцей 1, Ліцей 2, Ліцей 3 та Гімназія 1.
  З вітальним словом до учасників та гостей заходу звернувся Володимир Захлюпаний, директор Ліцею №1 Гостомельської селищної ради. Хлопці та дівчата виконували по три завдання. Голова штабу з підготовки гри Сергій Забавський, завідувач відділом військово-патріотичного виховання Гостомельського центру творчості, вважає, що Джура для сучасних школярів є дуже важлива.
- Ця гра є важливим елементом у військово-патріотичному виховані дітей сьогодні, формує знання та вміння - відзначив Сергій Забавський
  Навчання пройшли на високому рівні, завдяки організованій роботі адміністрації Ліцею №1. Діти і керівники роїв отримали настанови щодо підготовки до конкурсу, який відбудеться в кінці навчального року.
  Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формування високих моральних цінностей, формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей.

На зображенні може бути: 13 людей та люди стоять  На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні  На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

Немає коментарів

Додати коментар