П'ятий щорічний шкільний фестиваль-конкурс «Школа має талант»

V щорічний шкільний фестиваль-конкурс «Школа має талант»
Ірпінської ЗШ №13 стартує 13 квітня!
Свою підготовку до фінального голосування за головний приз глядацьких симпатій на Telegram каналі «Гостомельська школа» розпочинаємо з 13.04.2020 року!
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ :
Дистанційний шкільний фестиваль-конкурс мистецтва «ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ» проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей; формування патріотичного виховання учнів; пропаганди здорового способу життя; створення позитивної атмосфери для учнів та їх батьків для емоційного розвантаження в умовах сьогодення.

Організатором фестивалю-конкурсу є Ірпінська загальноосвітня школа I-III ст . №13 с.Гостомель.
ЖУРІ ВІДБІРКОВОГО ТУРУ:
Оцінювати виступи буде журі, до складу якого входять педагоги, артисти, провідні фахівці в області культури, дитячої та юнацької творчості.

УМОВИ УЧАСТІ: до участі у фестивалі-конкурсі «Школа має талант» допускаються учні Ірпінської ЗШ №13 з 1 по 11 клас. Фестиваль- конкурс проводиться у 4 номінаціях : вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, оригінальний жанр.
Музичний супровід для виконання художніх номерів іноземними мовами не мають містити непристойних закликів, нецензурної лексики, відповідати віковій категорії учасника; пісні мають виконуватися державною мовою!
Учасники мають право брати участь у декількох номінаціях за умови надання окремої заявки.
Тривалість номеру до 4 хвилин !

ВАЖЛИВО! Усі учасники, які надсилають свої відеоматеріали, а також заявку (прізвище, ім’я, кількість повних років та клас), яка додається окремо, дають дозвіл на розміщення та розповсюдження цих відео у соціальних мережах!
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

ВОКАЛ

IV- вікова категорія-14 – 16 років
- Творчий підхід та індивідуальність виконавців
- Реалізація задуму художнього твору
- Рівень виконавської майстерності
- Артистизм і сценічна культура
- Естетика сценічного одягу

ХОРЕОГРАФІЯ

- Виконавча майстерність - техніка виконання рухів
- Композиційна побудова номера
- Відповідність репертуару віковій категорії виконавця
- Сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання)
- Підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу
- Артистизм, розкриття художнього образу

ГРА НА МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТАХ

IV- вікова категорія-14 – 16 років
- Музикальнiсть (вiдчуття характеру твору , вмiння передати музичний образ)
- Сценiчна витримка
- Пiдбiр репертуару
- Грамотнiсть виконання (вiдчуття ритму, дотримання темпу)
- Зовнiшнiй вигляд .

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР

- Оригінальність задуму, художня виразність
- Композиційна цілісність та артистизм виконавця пластика, вміння використовувати простір)
- Костюмоване оформлення та дизайн реквізиту
- Техніка виконання трюкової частини
- Виконавча майстерність
- Зовнішній вигляд та сценічна культура учасника

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
Власні відео роботи прийматимуться з 1 по 3 травня включно на телеграм канал (адресу буде вказано окремо після 24.04.2020 р.).
З 5 по 6 травня працюватиме професійне журі, яке оголосить фіналістів.
З 7 по 10 травня триватиме онлайн голосування на Телеграм каналі «Гостомельська школа».
13 травня –оголошення переможців!
Нагородження: усі учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами учасників. За рішенням журі до онлайн голосування допускаються фіналісти, які будуть визначені за найбільшою кількістю набраних балів за 10-ти бальною системою. Рішення членів журі не оскаржуються і не переглядаються. Фіналісти та переможці нагороджуються дипломами та призами. В кожній номінації та категорії присуджуються такі місця: І-місце, ІІ-місце , ІІІ місце та гран-прі «Приз глядацьких симпатій» за результатами голосування на Telegram каналі «Гостомельська школа»