День Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Таку інформацію здобувачі освіти отримують не лише від учителів, а й з мережі Інтернет, підручників історії. Проте цікаво дізнатися, як кожна дитина сприймає цю подію. Молодші школярі найяскравіше демонструють вишиванки та віночки, старша школа вбачає у єднанні і незалежності  власної країни свою свободу дій, мислення та мрій. Приємно усвідомлювати, що традиція створення «живого ланцюга єднання» викликає позитивні емоції та сприйняття молодим поколінням.

У єдності сила!