Перекласти сторінку

Новини ліцею

Челендж від платформи Human - "Найкраща реклама української мови"

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (одна або кілька осіб та текст)Запрошуємо учнів 3-11 класів взяти участь у челенджі від платформи Human - "Найкраща реклама української мови" та виграти технологічні призи від платформи Human. Серед подарунків: GoPro, плівковий фотоапарат та портативний набір для блогінгу.

Хто може взяти участь: учні 3-11 класів.

Які терміни: з 19 по 28 січня 2022 року.

Що роботи: потрібно зняти відеоролик та висвітлити у ньому красу і переваги української мови.Учень може взяти участь в одній із номінації:- відеоролик до 1 хвилини;- відеоролик від 1 до 5 хвилин. Реклама до 1 хвилини може бути у формі, наприклад, Instagram Reels або Tik-Tok. Якість технічного оснащення, на яке буде знятий відеоролик, не вплине на вибір переможця. Головна вимога до відеоролика полягає у позитивному та ненав’язливому характері реклами. Відеоролики з наявністю агресивної чи насильницької риторики не будуть розглядатися при виборі переможця та призерів.

Як подати конкурсну заявку? Створити конкурсну роботу та додати у кінець відеоролика інтро (завантажити інтро: https://bit.ly/3qUxORP);

Подати свою роботу до 28 січня у Telegram спільноту https://t.me/IraTkaxhenko86 та слідкувати за офіційною сторінкою у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/3692196530858996/?ref=share До опису додати хештег #HumanЧелендж2022 та за бажанням коментар про авторську роботу; Підписатися на один із каналів організаторів:

- Youtube-канал “HUMAN Школа” (https://bit.ly/3EtRKQd)

- Facebook “HUMAN” (https://bit.ly/3EASbZ1)

Стежте за новинами Челенджу від Human у соцмережах:Офіційний Telegram-каналFacebook сторінка

Немає коментарів

Додати коментар