Перекласти сторінку

Шкільні новини

Списки майбутніх першокласників

Станом на 14.06.19


Список 1-А класу
Класний керівник: Курельчук Марія Анатоліївна

1. Антоненко Михайло Юрійович
2. Бакурова Вероніка Максимівна
3. Балацький Богдан Вячеславович
4. Божкевич Артемій Олександрович
5. Бучнєв Роман Валерійович
6. Вітвіцький Максим Юрійович
7. Вовна Святослав Ігорович
8. Вчерашнюк Гордій Олександрович
9. Гладковський Матвій Олександрович
10. Гунба Аміна Заурівна
11. Гусачов Сергій Анатолійович
12. Ізраілян Арсен Спартакович
13. Киричик Анна Дмитрівна
14. Короткін Максим Юрійович
15. Кринчуковський Богдан Юрійович
16. Кузьменко Артем Олегович
17. Куцибала Вікторія Михайлівна
18. Мартиненко Єлизавета Сергіївна
19. Новальський Єгор Олександрович
20. Омелянчук Анна Андріївна
21. Осінський Арсен Едуардович
22. Паліковська Катерина Євгеніївна
23. Панюта Вікторія Євгенівна
24. Петренко Єгор Олександрович
25. Потіпака Олександр Дмитрович
26. Святенька Уляна Ярославівна
27. Струшинський Михайло Максимович
28. Ткаченко Дарина Володимирівна
29. Халявіна Діана Антонівна
30. Чикулай Аріна Сергіївна


Список 1-Б класу.
Класний керівник Самсоненко Вікторія Володимирівна

1. Бабюк Гліб Павлович
2. Барташевич Аліна Олексіївна
3. Дінтер Єва Олексіївна
4. Закелов Іван Валерійович
5. Здоренко Іван Олегович
6. Кадура Нікіта Олексійович
7. Косавець Кіра Романівна
8. Костєрова Анастасія Андріївна
9. Костюченко Максим Андрійович
10. Мазніченко Данило Олександрович
11. Матієвський Владислав Олексійович
12. Мотуз Богдан Віталійович
13. Онопрієнко Дар’я Володимирівна
14. Осадчий Гліб Олександрович
15. Осаулко Михайло Маратович
16. Повещенко Марина Кирилівна
17. Поліщук Кіра Володимирівна
18. Прокопенко Богдан Іванович
19. Сіра Єлизавета Ігорівна
20. Стеблина Євгенія Вікторівна
21. Фурукіна Дар’я Ігорівна
22. Хриплова Дарина Романівна
23. Чуба Артем Максимович
24. Шахов Олександр Вікторович


Список 1- В класу.
Класний керівник Дмитренко Анастасія Дем’янівна

1. Бондаренко Варвара Віталіївна
2. Борисов Максим Олександрович
3. Брачковський Володимир Володимирович
4. Гуртовенко Михайло Дмитрович
5. Дворник Борис Олександрович
6. Девяткова Анастасія Едуардівна
7. Дзех Кіра Олександрівна
8. Єгорова Анастасія Олегівна
9. Єгоров Михайло Олександрович
10. Забарило Олександер Йосипович
11. Зелінська Єва Сергіївна
12. Кириченко Ярослав Сергійович
13. Литвин Михайло Антонович
14. Майданюк Микита Сергійович
15. Майданюк Мирослав Сергійович
16. Маленко Поліна Олексіївна
17. Матвієнко Тимофій Миколайович
18. Мороз Меланія Вадимівна
19. Музика Дар’я Олександрівна
20. Невойт Андрій Ігорович
21. Ніколайчук Вадим Вікторович
22. Охтень Катерина Вікторівна
23. Пилипенко Марія Олексіївна
24. Степанець Марія Сергіївна
25. Філіпчук Олександра Антонівна
26. Хибик Марія Ярославівна
27. Чирко Ангеліна Григорівна
28. Шевчук Дарина Анатоліївна
29. Шпильковський Олексій Володимирович
30. Юхимекнко Матвєй В’ячеславович
31. Якимчук Софія Володимирівна

Список 1-Г класу.
Класний керівник Уховська Людмила Миколаївна

1. Антонюк Зоряна Іванівна
2. Бродацька Анастасія Олександрівна
3. Войтенко Софія Олегівна
4. Врублевська Ілона Андріївна
5. Гулянська Софія Олексіївна
6. Дацій Софія Богданівна
7. Денисенко Єгор Валентинович
8. Залізняк Іванна Іванівна
9. Кір’ян Арсеній Дмитрович
10. Коваленко Кирило Олександрович
11. Корнійчук Арсеній Андрійович
12. Кушовера Анастасія Романівна
13. Левченко Катерина Сергіївна
14. Матьошко Крістіна Олексіївна
15. Мельник Артем Владиславович
16. Михайленко Кіра Володимирівна
17. Навой Артем Костянтинович
18. Петрук Захар Андрійович
19. Петрук Олеся Іванівна
20. Піщева Варвара Сергіївна
21. Подзюбан Злата Євгеніївна
22. Потапова Єва Олексіївна
23. Ситченко Софія Григорівна
24. Сойніков Нікіта Ярославович
25. Соколюк Ілля Євгенович
26. Татарчук Давид Русланович
27. Товстенко Назар Сергійович
28. Швець Гліб Олексійович
29. Шпак Анна Сергіївна


Список 1- Д класу.
Класний керівник Петровська Оксана Павлівна.

1. Антонюк Зоряна Іванівна
2. Брежнєва Катерина Дмитрівна
3. Васюра Маргарита Юріївна
4. Вертеба Владислав Віталійович
5. Власюк Іван Олександрович
6. Воронна Яна Олегівна
7. Гаврилюк Макар Євгенійович
8. Давидова Дар’я Дмитрівна
9. Дворська Вероніка Олексіївна
10. Додузінська Надія Сергіївна
11. Єннер Артем Ергатович
12. Єннер Артур Ергатович
13. Заведенко Тимофій Васильович
14. Костецький Дмитро Віталійович
15. Лапшикова Марія Костянтинівна
16. Лєбєдєв Нікіта Геннадійович
17. Лошкарьов Артем Віталійович
18. Мірошниченко Святослав Євгенович
19. Морозова Єлизавета Олексіївна
20. Радушинська Анастасія Андріївна
21. Рідковець Іван Олександрович
22. Романенков Марк Олексійович
23. Рудницька Амалія Анатоліївна
24. Таліпов Нікіта Валерійович
25. Тарков Олександр Олексійович
26. Тетеря Поліна Владиславівна
27. Цигановська Софія Олегівна


Список 1- Е класу.
Класний керівник Колодій Світлана Миколаївна.

1. Барська Аліка Грегоріївна
2. Богуненко Олександр В’ячеславович
3. Броновицька Мілєна Романівна
4. Вінтоняк Анна Іванівна
5. Гурик Марта Олегівна
6. Даниленко Майя Андріївна
7. Дідківська Софія Олександрівна
8. Дроздова Яна Дмитрівна
9. Запольський Ілля Дмитрович
10. Карповський Нікіта Денисович
11. Колесниченко Ростислав Анатолійович
12. Круковець Олександра Євгеніївна
13. Лоза Дмитро Олександрович
14. Манучехрі Торшізі Соруша Мохаммадівна
15. Маркоідзе Даніель Георгійович
16. Марченко Юлія Романівна
17. Орловська Анастасія Ярославівна
18. Папп Катерина Олександрівна
19. Ревкевич Олександр Олегович
20. Рудницька Анастасія Олександрівна
21. Савченко Назар Миколайович
22. Савчук Ірина Євгенівна
23. Сидоренко Аліна Олегівна
24. Скороход Лада Артемівна
25. Шульга Софія Віталіївна

Коментарі

Додати коментар

Наталія

Доброго дня,
в списку учнів 1-Д двічі вказаний один учень Єннер Артем Ергатович

Коментувати
Директор школи

Артем і Артур! Це не один учень!