Зустріч шкільних друзів 2019!

Кожної першої суботи лютого у стінах Ірпінської ЗШ №13 дуже гамірно, весело,емоційно та велелюдно. Цього дня вже 25 років поспіль настіж відчинені двері для всіх випускників нашої школи.
2 лютого в актовій залі ніде яблуку було впасти від сивочолих та кокетливо гарних випускників 1969 року, найдружніших учнів 1979 року, стриманих і впевнених випускників 1989 року, енергійних і талановитих учнів 1999 року та галасливих і веселих випускників 2009 року. Зворушливі слова вдячності, доземний уклін , слова вибачення і шкодування за нерозуміння мудрих настанов у роки юності звучали на адресу своїх улюблених учителів. Мудрі і щирі настанови, вірші та щемливі спогади лунали на адресу своїх учнів, своїх друзів від класних керівників.
Справжню атмосферу свята подарували сьогоднішні учні Ірпінської ЗШ №13. Зворушливими піснями, яскравими танцями, фотографіями з архіву шкільного музею та альбомів випускників вдалося поринути в атмосферу шкільного уроку, насиченого та яскравого шкільного життя! І лише звуки останнього шкільного дзвоника нагадав про те, що все колись закінчується…

Більше фото тут