Перекласти сторінку

Шкільні новини

Заняття інтенсивної підготовки до першого класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Запрошуємо Вас на заняття інтенсивної підготовки до першого класу, які будуть проводитися з суботи ( 19 січня 2019 року) в приміщенні Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13, на першому поверсі в навчальних кабінетах 2-Г класу (групи Нової української школи), та 4-Б класу (групи науково-педагогічного проекту «Інтелект України»).
Заняття будуть проводитись за графіком:
Нова українська школа (НУШ):
І група – з 10-00 до 11-00
ІІ група – з 11-20 до 12-20

«Інтелект України»:
І група – з 10-00 до 11-00
ІІ група – з 11-20 до 12-20
ІІІ група – з 12-40 до 13-40


І група НУШ (заняття з 10-00 до 11-00)

1 Дев’яткова Анастасія
2 Дзех Кіра
3 Дідківська Софія
4 Дінтер Єва
5 Єгоров Михайло
6 Кириченко Ярослав
7 Копко Даниїл
8 Куцибал Вікторія
9 Мартиненко Єлизавета
10 Маленко Поліна
11 Мороз Меланія
12 Новальський Єгор
13 Ніколайчук Вадим
14 Петренко Єгор
15 Петрук Олеся
16 Потіпака Олександр
17 Рудницька Анастасія
18 Філіпчук Олександра
19 Чирко Ангеліна
20 Шевчук Дарина
21 Шпильковський Олексій
22 Юхименко Матвій


ІІ група НУШ (11-20 по 12-20)

1 Бабюк Гліб
2 Балацький Богдан
3 Божкевич Артем
4 Бондаренко Варвара
5 Борисов Максим
6 Вітвіцький Максим
7 Вчерашнюк Гордій
8 Гуртовенко Михайло
9 Дворник Борис
10 Єгорова Анастасія
11 Литвиненко Захар
12 Литвин Михайло
13 Короткін Максим
14 Матієвський Владислав
15 Музика Дар’я
16 Невойт Андрій
17 Омелянчук Анна
18 Охтень Катерина
19 Панюта Вікторія
20 Паліковська Катерина
21 Степанець Марія
22 Ткаченко Дарина


І група Інтелект України (10-00 до 11-00)
1 Антоненко Михайло
2 Брежнєва Катерина
3 Броновицька Мілєна
4 Вертеба Владислав
5 Власюк Іван
6 Гулянська Софія
7 Дворська Вероніка
8 Додузінська Надія
9 Єннер Артур
10 Єннер Артем
11 Запольський Ілля
12 Кір’ян Арсеній
13 Корнійчук Арсеній
14 Кузьменко Артем
15 Лапшикова Марія
16 Мельник Артем
17 Мірошниченко Святослав
18 Мотуз Богдан
19 Поліщук Кіра
20 Радушинська Анастасія
21 Ситченко Софія
22 Товстенко Назар
23 Хибин Марія


ІІ група Інтелект України (11-20 по 12-20)
1 Антонюк Зоряна
2 Бродацька Анастасія
3 Васюра Маргарита
4 Вінтоняк Анна
5 Врублевська Ілона
6 Дацій Софія
7 Денисюк Єгор
8 Дроздова Яна
9 Закелов Іван
10 Залізняк Іванна
11 Кириченко Ярослава
12 Коваленко Кирило
13 Костецький Дмитро
14 Кушовера Анастасія
15 Марченко Юлія
16 Морозова Єлизавета
17 Навой Артем
18 Петрук Захар
19 Соколюк Ілля
20 Хриплива Дар’я


ІІІ група Інтелект України (12-40 по 13-40)
1 Гаврилюк Макар
2 Папп Катерина
3 Піщева Варвара
4 Повещенко Марина
5 Ревкевич Олександр
6 Рідковець Іван
7 Романенков Марк
8 Рудницька Амалія
9 Сіра Елизавета
10 Стеблина Євгенія
11 Таркова Олександра
12 Татарчук Давид
13 Тетеря Поліна
14 Хашевіна Діана
15 Швець Гліб
16 Шульга Софія
17 Якимчук Софія


Коментарі

Додати коментар

Aleksandra Pilipenko

Добрий вечір, якщо не знайшли себе в списках, що робити? Заяву приносили.

Коментувати