Підсумок ІІ етапу предметних олімпіад

У 2018/2019 навчальному році ІІ міський етап учнівських олімпіад проходив з 03 листопада по 24 грудня включно. Всього учні школи стали учасниками 16 предметних олімпіад, а саме з української мови та літератури,англійської мови, правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання.
   Всього 36 учнів школи стали учасниками в олімпіадах 59 разів. Частина учнів брали участь в різних предметних олімпіадах три рази і більше. Найрезультативнішою участю є участь учня 11-А класу Квашука Даниїла він 5 разів на міському рівні показував свій рівень знань з різних предметів. Чотири раз з п’яти результати були призовими Мотуз Роман 10-А клас та Шуст Ярина 8-А клас були в складі шкільної команди на місті 4 рази,але без жодних призових місць. Зоря Марія 11-А клас має 2 призових результати з трьох разів участі. Але Марія здобула перемогу на міському конкурсі-захисті робіт МАН, а також конкурсі з української мови імені П.Яцика та мовно-літературному конкурсі ім Т.Г.Шевченка.
Отже за загальним підсумком маємо такі результати:

Ірпінська ЗШ №13 зайняла загальне третє місце серед шкіл Ірпінського регіону.

По предметах:
інформаційних технологій- 1 місце;
правознавства-1 місце;
історії – 2 місце;
української мови та літератури-3 місце;
англійської мови-3 місце;
біології - 3 місце;
екології - 3 місце;
математики - 3 місце;
фізики - 3 місце;
трудового навчання (хлопці)- 4 місце;
економіки - 4 місце;
трудового навчання (дівчата)- 5 місце;
географії - 5 місце;
астрономії - 5 місце;
інформатики - 6 місце;
хімії – 8 місце.
Індивідуальні перемоги:
Швединський Дмитро ( 9-Б клас) - 1-е місце з трудового навчання, вчитель Мамалига О.М.;
Береза Дмитро (9-Б клас) – 1-е місце з інформатики, вчитель Овсієнко Л.М.;
Овчаренко Анастасія –(10- Б клас),1-е місце з історії, вчитель Козак І.Ф.;
Мітяєва Катерина (9-А клас),1-е місце з математики, вчитель Захлюпана Н.П.;
Шевченко Вероніка (9-А клас), 1-е місце з правознавства, вчитель Ярильченко Н.В.;

Савка Анастасія (11-А клас)- 1-е місце з біології,вчитель Галицька М.А.;

Войналович Вікторія (9-Б клас), 1-е місце з інформаційних технологій,вчиель Агабаєва А.Д.
Раздєлова Юлія (8-В клас) - 1-е місце з інформаційних технологій,вчиель Агабаєва А.Д.