УРА! Ми отримали обіцяний приз!

2 листопада учнівський та педагогічний колективи Ірпінської загальноосвітньої школа №13 з радістю зустріли чудових гостей: представника проекту Mondelēz International Foundation Денис’єву Євгенію та куратора проекту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” Тетяну Козловську, які привезли для наших учнів довгоочікуваний подарунок: обладнання для STEM лабораторії.
Нагадаємо, що наприкінці 2017-2018 навчального року, всі учні, вчителі та батьки були активними учасними проекту“Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», в якому серед 73 учасників ми посіли 3 місце і виграли сертифікат на 40000 грн для придбання STEM обладнання, а також виграли сертифікат на тонну води для нашої школи, яку вже діти п’ють , дбаючи про власне здоров’я.
Приємно було пригадати, як всі разом ,однією великою командою, крокували до такого чудового результату. 75 активностей від нашої школи було зафіксовано та відзначено організаторами, а також завдяки захисту проекту нам вдалося серед 30 фіналістів увійти у трійку призерв! Гості були вражені щирістю і згуртованістю дітей, ідеями, які втілилися в нашій школі,а справжнім підтвердженням цього єднання стали спогади дітей-активних учасників цього проекту.
Дякуємо організаторам цього чудового мотивуючого та корисного проекту за можливість проявити себе! Дякуємо дітям,батькам та вчителям за віру в себе і чудовий результат!!!
Хай всі діти будуть здоровими,розумними та щасливими!!!