Вітаємо з Днем учителя!

Посмішки, теплі слова вдячності та щирі слова привітання лунали з самого ранку на честь учителів у нашій школі напередодні Дня вчителя! Приємним та креативним сюрпризом зустріли одинадцятикласники своїх наставників у святково прикрашеному фойє,у якому створили оригінальну фотозону.
Деякі класи влаштували навіть відпочинок своїм учителям-замість них провели уроки!)
А от справжньою несподіванкою та подарунком для всіх колег став перший випуск святкової газети від команди учнівського самоврядування «Шкільний дзвоник», який відродив традицію,започатковану багато років тому. На шпальтах газети юні кореспонденти змогли висвітлити секрети вчителів, дізнатися про їхні рекорди,а родзинкою випуску стали думки дітей про професію вчителя! Напередодні свята учні провели опитування серед однолітків, поставивши питання: «Чому я не хочу бути вчителем?» Відповіді вразили, адже кожен визнав, що ця професія надважка і потребує неабияких затрат енергії, сил, стриманості та високого професіоналізму. Ну і як без традиційного вже відеопроекту «Селфі з учителями»? Його з непідробними усмішками переглядали вчителі під час святкової наради.
Дякуємо всім дітям та батькам за привітання та щирі слова. Усім учителям та працівникам освіти зичимо міцного здоров’я, натхнення та енергії!