З Днем бібліотек!

30 вересня по всій країні відзначають свято «Всеукраїнський день бібліотек». Це свято книги, це свято дітей закоханих у книгу. До цієї події готувалася вся наша школа. На свято завітали читачі бібліотеки - це учні 1-5 класів. Сьогодні всі вони зібралися у святково прибраній залі з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотекаря. Учні 4-Б класу на чолі з класним керівником Петровською Оксаною Павлівною підготували гарний концерт. Кожен учень з хвилюванням дарував чудові слова подяки та побажання нашим завжди привітним бібліотекарям: Зої Володимирівні та Наталії Олександрівні. Учні розігрували сценки, співали пісні. Але ж яке свято без подарунків? Саме тому наприкінці святкового концерту учні подарували книжки та квіти.
30 вересня дорогих наших бібліотекарів Зою Володимирівну та Наталію Олександрівну привітали всі учні школи! Адже кожен з них знає, де знаходиться бібліотека,і що саме там їм неодмінно допоможуть у пошуку необхідної інформації і видадуть швидко потрібну книжку. Кожного року у стінах затишної та зразкової бібліотеки, яка є ще і школою передового досвіду для всіх бібліотекарів Київської області, яку очолює переможець обласного конкурсу «Кращий бібліотекар» Оксьоненко Зоя Володимирівна,відбувається справжнє свято! Тож , дорогі наші бібліотекарі, щиро вітаємо всіх вас зі святом, і нехай ваша робота приносить вам задоволення та радість!