Вітаємо !!!
Вітаємо команду «Отамани» із зайнятим ІІ місцем у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі « Сокіл (Джура)». Лісова Вікторія, Зоря Марія, Мокляк Андрій, Мартиненко Денис, Дзюба Олександр, Власенко Олександр, Підгорний Даниїл, Пономарьов Денис-продемонстрували справжній командний дух і волю до перемоги (керівники: Гергало В.В, Павленко К.М.) !
13 команд, які на високому рівні підготувалися до змагань, тому конкуренція була неабияка! Цікаві змагання: «Ватра», стройова пісня, «Впоряд», «Добре діло», медична допомога, смуга перешкод, розбірка,збірка АК, стрільба, спорядження магазину, «Відун», топографія. За результатами всіх етапів змагань наша команда виборола ІІ місце. Такі конкурси навчають,об’єднують, надихають учнів,а головне- дають дітям можливість не лише повірити в свої сили, а й перевірити вже здобуті навички,продемонструвати справжній незламний дух українців.
Окремо висловлюємо подяку керівництву ВЧ 3018 Національної Гвардії України за підтримку та активну допомогу в підготовці команди!!!