Перекласти сторінку

Шкільні новини

Школярі міста Соледар побували в Гостомелі

Нещодавно учніі з міста Соледар, що знаходиться на некупованій території Донецької області, побували в Гостомелі, а саме ЗШ№13, ось які враження залишилися після зуустрічі.

Як все починалося... Спочатку був Тарас Грень,Тетяна Панасюк і перший скайпміст між учнями 13 школи м.Соледар і Ірпінською ЗШ №13 , що в селищі Гостомель... а потім : листи, подарунки, вітання між 4-В (тоді ще 3-В, класний керівник Світлана Копаниця), віночок дружби,класний куточок дружби, приємна зустріч з Наталею Ячмінь (класний керівник 4-В з м.Соледар) , і плани на майбутнє...
І от 14 травня ці плани втілилися у життя! Сказати, що це була радісна зустріч-це скромно промовчати. Склалося враження, що ми зустріли не гостей, а родичів!!!
20 учнів з м.Соледар і пані Наталя, пані Лариса,пані Тетяна (кл.керівники 4-В, 3-А класів та заступник з виховної роботи)–усіх ми щиро зустріли в нашій школі. Святковий концерт, обмін емоціями,враженнями.
Директор школи Володимир Захлюпаний радо зустрів довгоочікуваних гостей із подарунками і теплими словами привітання і висловив надію, що ці два дні стануть незабутніми для всіх!
Для дітлахів були організовані цікаві екскурсії селищем і по м.Ірпінь. Як роблять пляшки діти дізналися на одному з найбільших в Європі склозаводі АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод», мали змогу помилуватися чудовими парками сучасного європейського міста Ірпінь, подивилися цікавий мультфільм у культурно-оздоровчому комплексі селища Гостомель, побували на уроках та провели екскурсію по школі , відвідали шкільний музей, подивилися дизайн коридорів, класів, а особливо припала до душі дітям наша їдальня:).
Разом 3-А та 4-В класи з м.Соледар посадили квіти на нашому шкільному подвір’ї, які будуть довго нагадувати всім нам про теплу зустріч, неймовірні враження, і усвідомлення того, що немає кордонів і жодних обмежень між людьми, серця яких наповнені любов’ю до професії та жагою до життя.
Далі була екскурсія столицею і поїзд...а ми сподіваємось, що далі буде.....
Педагогічний колектив школи дякує всім, хто допоміг в організації справжнього відпочинку для дітей.

http://gostomel-rada.gov.ua

Немає коментарів

Додати коментар