Перекласти сторінку

Шкільні новини

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру”

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” у 2017 – 2018 н.р.
У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів різних коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.
Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в Україні було проведено у 1997 році. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Більш, ніж півмільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 21 рік. 
Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава, навіть тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.
Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Конкурс «Кенгуру» має на меті зацікавити дітей математикою.
У цьому році математичні змагання проводилися в один день, 15 березня 2018 року, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах за однаковими завданнями для кожної вікової групи. В нашій школі в цьому році взяли участь 29 учасників, з них – у віковій групі «Школярик» (5,6 класи), 
«Кадет» (7,8 класи), «Юніор» (9,10 класи), «Випускник» (11 класи). Приємно, що 3 учениці, які є випускницями, взяли участь у цьому конкурсі: Вчерашнюк Дарія та Походенко Марія з 9-го класу та Тростянчук Віталіна, 11 клас. Завдання конкурсу цікаві, розвивають логіку, є задачі на обчислення, для тих хто має добру геометричну уяву, є практичні задачі, та задачі, які пов’язані з пошуком виграшних стратегій тощо. Задачі складені у тестовій формі, що сприяє розвитку інтуїції, вмінню приймати рішення та аналізувати, а також готуватися до ДПА та ЗНО. Тобто саме ті якості, які характерні для математичного мислення. Наші діти кмітливі, допитливі, активні, то ж нехай конкурс «Кенгуру» стане їм добрим помічником для їхнього розвитку. А тепер всі з нетерпінням будуть очікувати результати конкурсу. 
Учитель математики, Наталія Захлюпана

Немає коментарів

Додати коментар