Семінар-практикум для керівників опорних закладів освіти Київщини

Цікава та корисна зустріч відбулася сьогодні, 21 березня 2018 року, в нашій Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13. До нас завітали керівники опорних освітніх закладів Київщини. Саме зараз, одним із актуальних питань освітньої реформи є питання розвитку автономії школи. На базі нашого закладу проводився семінар-практикум для керівників опорних закладів освіти Київщини з теми : «Автономія школи: шляхи реалізації управлінських рішень». З вітальним словом звернулися до учасників семінару заступник Гостомельського селищного голови Саєнко Василь Михайлович та начальник управління Ірпінської міської ради Білорус Олег Анатолійович. Про стратегічні завдання та пріоритетні напрями розвитку системи освіти Київщини у 2018 році розповіла у своєму виступі директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Борисівна Рогова.
​Цікавий та практичний тренінг з теми:«Концепція розвитку закладів загальної середньої освіти на засадах лідерства» провів завідувач науково-дослідної лабораторії Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидат наук державного управління, доцент Костянтин Олександрович Линьов.
Практичний блок семінару розпочав директор Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Володимир Миколайович Захлюпаний, який розповів про особливості організації автономії школи: шляхи реалізації управлінських рішень; фінансової та господарської самостійності; про особливості організації харчування; про співпрацю з батьківським комітетом щодо створення комфортних умов навчання та виховання учнів .
Детальну презентацію про організацію діяльності шкільного благодійного фонду голова шкільного благодійного фонду «Гостомельська школа» продемонструвала Наталія Олександрівна Хіцова.
Після підведення підсумків семінару усі його учасники ознайомилися з освітнім середовищем закладу.