Дружба без кордонів!

16 лютого в нашій школі відбулася несподівана, проте довгоочікувана зустріч з Наталією Ячмінь-класним керівником 4-В класу 13 школи з міста Соледар! Знайомство і дружба через скайп зв’язок відбувся завдяки Тетяні Панасюк та Тарасу Греню більше року тому...і почалося! Листування між учнями, обмін подарунками на свята, малюнками та сувенірами для військових, відкриті уроки ...і ось нарешті зустріч РЕАЛЬНА! Пані Наталя «насолила» повну пригоршню Соледарської солі кожній дитині-учням 4-В, а також передала янголят,створених рученятами учнів з 4-В м.Соледар. А в нас , дорослих ,склалося враження, що ми знайомі вже багато років, і від зустрічі залишилися лише найтепліші враження і нові плани на майбутнє, які ми обов’язково втілимо!!! Про що говорили вчителі? Звісно,про дітей, про школу, про війну і про надію на мир!!! Щиро віримо, що наприкінці навчального року зможемо особисто привітатися і з кожним учнем 4-В класу в реалі))) До скорої зустрічі!!!