У пошуках професії!

Київський Національний університет культури і мистецтв радо вітав учнів 11-Б класу. Представники штабу «Абітурієнт 2018» провели для учнів цікаву екскурсію навчальним закладом, щоб показати особливості навчання студентів та детальніше розповісти про всі аспекти навчання в університеті. Спершу учні відвідали навчальні аудиторії Факультету економіки, права та ІТ. Далі молодь завітала до театральної майстерні та мультимедійних аудиторій Факультету режисури і шоу-бізнесу, який справив найбільше враження. Оскільки одинадцятикласники змогли побувати по той бік камери, тобто на справжньому майданчику для зйомок кулінарного телешоу. Крім того, учнів познайомили ще й з індустрією моди та їм навіть запропонували бути моделями для студентів, що навчаються на цьому факультеті. Родзинкою цього дня стала зустріч із ректором університету Михайлом Поплавським, що вів щиру розмову із старшокласниками. День пройшов не лише позитивно, а й дуже корисно та продуктивно.