Будьмо знайомі!

Класна родина учнів та батьків 1-В класу зібралася у шкільній «домівці» на родинне свято «Будьмо знайомі», щоб познайомитися ближче, пізнати один одного, подружитися і зробити шкільне життя дітей змістовним та захоплюючим. На святі були присутні 30 гарних сімей, кожна з яких – своєрідне цілюще джерельце. Провівши родовідне дослідження, ми дізналися, які імена мають наші любі татусі та ніжні матусі, що деякі прізвища походять із роду майстрів, князів, дворян, мають багатих предків, інші – похідні від українських імен, є перевізники, торговці, небесні світила, маленькі крапельки, легкі звуки, могутні дуби, птахи, смачні плоди і просто милозвучні прізвища. Звичайно, згадали і про бабусь, дідусів. Найніжніші слова прозвучали з вуст діток для своїх рідних. Порадували вони їх гуморесками, веселими, душевними піснями та запальним таночком. Батьки брали активну участь у конкурсах-розвагах.
Дякую за підготовку до свята музичному керівнику Дубовецькій Аллі Миколаївні, хореографу Соболь Ірині Дмитрівні та батькам за допомогу та талановитих донечок та синочків.
Класний керівник Бебко Т.В.