Этот сайт создан с помощью платформы Nethouse. Создать сайт бесплатно.

«Прощавай, перший клас!»

Здається, що тільки вчора школа гостинно відчинила двері у світ Знань маленьким дітлахам. А вже сьогодні їх не впізнати. Це самостійні, серйозні учні. Вони виросли, багато чому навчились. Цілий рік працювали, розумнішими стали. Навчилися читати, писати й рахувати, додавати й віднімати, малювати і співати, а ще креслити, ліпити, різні іграшки робити, мову свою українську любити.
25 травня 2017 року учні 1 – А класу, разом з батьками та класним керівником Левченко Іриною Володимирівною, відсвяткували свято «Прощавай, перший клас!». Це свято —перша сходинка в шкільному житті, яку діти подолали власною працею. Вони показали всі свої найкращі здібності: декламували вірші, розказували смішинки, співали пісні, відгадували загадки, спробували себе в ролі акторів. І які чудові актори в нас ростуть!
Хочеться подякувати Журавель Ганні Іванівні, вихователю ГПД, за оформлення сцени, батькам за допомогу, підтримку та підготовку до свята.
Хай сонце дарує ясне проміння,
Земля – стиглий колос і щедрі плоди,
Воду – криниця, небо – зірниця,
А діти – усмішку завжди.
Сподіваюсь, що зібрані зернятка знань про¬ростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло нашого свята залишиться в дитячих серцях— назавжди!