Сайт створено на платформі Nethouse. Хочете такий же?
Зареєструвати домен .RU/.РФ за 140 рублів

Пробач нас, тринадцято школо!

«Пробач нас, тринадцято школо!»-з таким гаслом повернулася команда Ірпінської загальноосвітньої школи №13 з фінального відбору Всеукраїнського конкурсу дружин юних пожежників за те, що дали можливість іншій команді поїхати в Одесу, а ми дали іншим шанс відчути смак перемоги-бо ж ми не жаднюги ( ми скромно забрали собі призове третє місце ))). А насправді ми шалено раді за новий чудовий досвід, який сьогодні отримали, за можливість поборотися із сімкою найсильніших команд Київської області. Суперники, дійсно, були професійні, проте і ми не почувалися початківцями.
Під гучні овації залу та оплески членів журі зустрічали на Обухівській землі КОМАНДУ «ЛЮДИ ІКС» з міста Ірпінь .
Сучасна, молода, завзята команда креативних учнів : Вознюк Владислав, Фурукіна Марина, Хаміна Дарина, Процан Сніжана, Зоря Марія, Кравчук Олександр (технічний та музичний супровід Топорков Євген, Кравчук Дмитро) завдячують своїм успіхом та новими емоціями своєму керівнику, натхненнику та наставнику, педагогу-організатору і другу Катерині Філобоченко!!! Дякуємо Осьмині Юрію і водію Сергію за класну подорож і подарунки від ДСНС м.Ірпінь. Дякуємо батькам, які підтримували і всім, хто вболівав за нас!!!! Ми горді, втомлені і майже щасливі !!!