Підписатися на RSS

Документи для зарахування дітей до першого класу Ірпінської  ЗШ  І-ІІІ  ступенів  № 13  будуть прийматися після завершення карантину. Додаткову інформацію про роботу закладу під час карантину можна отримати підписавшись на наш Telegram-канал https://t.me/gostomelschool

Карантин продовжено до 24.04.2020 року. Навчання під час карантину проводиться дистанційно на платформах Сoogle Сlassroom,  Moodle, Мій клас та з використанням месенджерів Telegram, Viber.

Електронні адреси учителів для індивідуальних консультацій розміщені на офіційному сайті школи в розділі вчителі школи. Платформу для  дистанційного навчання обирає вчитель.

З 13 березня по 03 квітня 2020 року оголошено карантин (наказ управління освіти і науки Ірпінської міської ради №51-о від 12.03.20).
Відновлення навчання планується з 06 квітня 2020 р.
Відпрацювання пропущених занять буде наступним чином:
- 2 тижні - дистанційна форма,
- 1 тиждень - за рахунок весняних канікул.
Проведення шкільних гуртків, а також секцій та гуртків, які працюють на базі школи від ЦТДЮ, ДЮСШ на період карантину відміняються.
Електронні адреси учителів для індивідуальних консультацій розміщені на офіційному сайті школи.
Форму дистанційного навчання обирає вчитель

Щиро вітаємо ученицю 10Б класу Світлик Дар'ю з ІІІ місцем на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук в секції "Соціологія", з теми "Життєвий успіх та шляхи його досягнення в уявленні підлітків".

Для підлітків найбільш значущими факторами щастя є почуття потрібності, міцне здоров'я, самореалізація.

За підсумками оцінювання робіт учасників ІІІ ( обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) перше місце зайняв талановитий учень 10-Б класу Швединський Дмитро (вчитель Мамалига Олег Миколайович).
Зараз Дмитро зі своїм наставником, активно готуються до участі у Всеукраїнському етапі олімпіади.

Лісовська Валерія, учениця 8-А класу Ірпінської ЗОШ №13, зайняла 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019/2020 із зарубіжної літератури. До цього результату Валерія прийшла завдяки своїй наполегливій копіткій праці. Дівчина щоденно працює над вдосконаленням свої знань, розширенням кругозору, використовуючи сучасні інноваційні технології. Також велику роль в її житті відіграє книга. Вона багато читає як програмовий  матеріал, так і позакласну літературу. Валерія завжди має свою точку зору і власну думку, яку може впевнено висловити і довести.

Література для неї – це світ вдосконалення себе, це політ думки, це свобода висловлювання, це краса слова.

Олімпіада допомогла Валерії стати більш самостійною, впевненою в собі, дала реальний шанс оцінити свої знання за межами класу, повірити в себе, у свої сили і відчути велику відповідальність.

Традиційна зустріч в Ірпінській ЗШ №13, яка запалює вогонь спогадів, приємних емоцій, теплих слів вдячності! Зустрічі, під час яких розумієш, що справжня цінність-це людяність та щирість! Дякуємо всім за атмосферу справжнього свята!!! Сьогодні в нашій школі відбувся Вечір зустрічі випускників. Учні підготували чудовий концерт. Дякуємо Всім !!!

"Книга Добра"для добрих дітей! Незвична і дуже цікава презентація книги про щирих та добрих украінців, яка була представлена у Ватикані самому Папі Римському, відбулася для учнів нашоі школи. Голова благодійного фонду "Армія добра" Юрченко Лілія разом зі своєю колегою Тетяною Дітковською розповіли дітям історію створення цієі книги..50 історій про добро, людяність, які доводять кожному з нас,що світ змінити може кожен. Діти із захопленням слухали пані Лілію та пані Тетяну, і не хотіли іх відпускати! У подарунок для всіх дітей дівчата-волонтери залишили книжки для малечі,і тепер кожен, хто бажає ознайомитись із книгою, може знайти іі в нашій шкільній бібліотеці! Дякуємо щиро!