Перекласти сторінку

Новини ліцею

Підписатися на RSS

 
Сьогодні, 28 січня 2022 року, за ініциативою адміністрації Ліцею №1, учні навчальних закладів Гостомельської селищної ради проходили вишкіл до Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який присвячений пам'яті героїв бою під Крутами проти більшовицької навали.
  Навчання для школярів проходило у Ліцеї №1 Гостомельської селищної ради. В ньому взяли участь діти 4 освітніх закладів Гостомельської територіальної громади: Ліцей 1, Ліцей 2, Ліцей 3 та Гімназія 1...

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та у приміщенні


 Сьогодні відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу для дітей з особливими освітніми потребами, до якого тепер обов'язково входить фахівець інклюзивно-ресурсного центру. Засідання відбулося, щоб визначити рівні підтримки для дітей з ООП на основі постанови Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 №957 "Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти".

 На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоятьНа зображенні може бути: 2 людини та люди стоять Сьогодні у Ліцеї № 1 відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників. Батьки отримали інформацію про напрямки освітніх програм «Інтелект України» та «НУШ», гурткову роботу ліцею, організацію харчування та роботу груп навчально розвивальних занять. Серед основних питань була організація підготовки першачків до першого класу, а також директор ліцею Володимир Миколайович відповів на всі питання, що хвилювали батьків.

На зображенні може бути: 1 особа, у приміщенні та текст «план III поверх евакуаци старша мкола молодша школа 300 336 ефонувати 101»На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенніТепер Ви не заблукаєте! Не секрет, що будівля нашого ліцею достатньо велика і інколи пошук потрібного кабінету викликає складність. Ми продовжуємо формувати комфортний простір в Ліцеї №1. Тому, сьогодні було встановлено покажчик розташування кабінетів на кожному з поверхів, що одночасно слугує планом евакуації.

Зустрічайте спецвипуск L1 news для батьків майбутніх першокласників!

https://www.youtube.com/watch?v=3e3OHM3d_r8&t=20s

У випуску ви ознайомитесь з науково-педагогічним проєктом «Інтелект-України», проєктом «Нова Українська школа» та порадами психолого-педагогічної служби ліцею – «Як підготувати дитину до школи».

Тож, шановні батьки, будьте уважні! Наш ліцей пропонує Вам напрямки за якими може навчатися ваша дитина, а Ви дивитеся, слухаєте і визначаєтесь.

Більш детально про проєкт «Інтелект-України» ви зможете дізнатися за посиланням https://intellect-ukraine.org
Більш детально про проєкт «Нова Українська школа» ви зможете дізнатися за посиланням https://nus.org.ua

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 21.01.2022р. о 17-30 год. в приміщенні Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Київської області (актова зала, 3-й поверх).
Ви матимете змогу познайомитися з вчителями майбутніх перших класів, організацією інтенсивної підготовки майбутніх першокласників, умовами прийому до школи, режимом роботи, програмами, за якими будуть працювати 1-ші класи.

Детальніша інформація на нашому телеграм каналі https://t.me/gostomellyceum1

Ми будемо раді зустрічі з Вами!

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять та у приміщенні


Сьогодні наш Ліцей №1 Гостомельської селищної ради приймав учасників ІІІ (обласного)етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови, англійської, французької та німецької мов

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (одна або кілька осіб та текст)Запрошуємо учнів 3-11 класів взяти участь у челенджі від платформи Human - "Найкраща реклама української мови" та виграти технологічні призи від платформи Human. Серед подарунків: GoPro, плівковий фотоапарат та портативний набір для блогінгу.

Хто може взяти участь: учні 3-11 класів.

Які терміни: з 19 по 28 січня 2022 року.

Що роботи: потрібно зняти відеоролик та висвітлити у ньому красу і переваги української мови.Учень може взяти участь в одній із номінації:- відеоролик до 1 хвилини;- відеоролик від 1 до 5 хвилин. Реклама до 1 хвилини може бути у формі, наприклад, Instagram Reels або Tik-Tok. Якість технічного оснащення, на яке буде знятий відеоролик, не вплине на вибір переможця. Головна вимога до відеоролика полягає у позитивному та ненав’язливому характері реклами. Відеоролики з наявністю агресивної чи насильницької риторики не будуть розглядатися при виборі переможця та призерів.