Перекласти сторінку

Шкільні новини

Підписатися на RSS

Н А К А З

15 червня 2018 р. № 25-У


Про зарахування учнів до 1-х класів


На виконання ст. 53 Конституції України, ст. 12, 13 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016, на підставі заяви батьків, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки № 086

НАКАЗУЮ:

Зарахувати учнями 1-х класів:...


Н А К А З
31  травня  2018 р.   № 20-У
 Про  зарахування  учнів до  1-х  класів 
         На  виконання  ст.  53  Конституції  України,  ст. 12, 13  Закону  України  «Про  освіту»,  статті  18  Закону  України  «Про загальну  середню  освіту»,  "Порядку  зарахування,  відрахування  та  переведення  учнів  до  державних  та  комунальних  закладів  освіти  для  здобуття  повної  загальної  середньої  освіти",  затвердженого  наказом  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  16.04.2018р.  № 367,  на  підставі  заяви  батьків
 НАКАЗУЮ:
             Зарахувати  учнями  1-х  класів:........

Увага !!!
24 травня (четвер) навчання в приміщенні Ірпінської ЗШ №13 не буде, у зв’язку з проведенням ЗНО!!!
До приміщення вхід дозволено лише учасникам та організаторам ЗНО!
Адміністрація школи

Надихнувшись бесідою з лікарем-дієтологом, терапевтом Поворзнюк Юлією Петрівною, учні 8-А класу взяли участь у конкурсі проектів «Здорове харчування». Сьогодні говорити про здорове харчування модно не тільки в жіночому середовищі, але і в чоловічому. Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.

Вітаємо команду «Отамани» із зайнятим ІІ місцем у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі « Сокіл (Джура)». Лісова Вікторія, Зоря Марія, Мокляк Андрій, Мартиненко Денис, Дзюба Олександр, Власенко Олександр, Підгорний Даниїл, Пономарьов Денис-продемонстрували справжній командний дух і волю до перемоги (керівники: Гергало В.В, Павленко К.М.) !
13 команд, які на високому рівні підготувалися до змагань, тому конкуренція була неабияка! Цікаві змагання: «Ватра», стройова пісня, «Впоряд», «Добре діло», медична допомога, смуга перешкод, розбірка,збірка АК, стрільба, спорядження магазину, «Відун», топографія. За результатами всіх етапів змагань наша команда виборола ІІ місце. Такі конкурси навчають,об’єднують, надихають учнів,а головне- дають дітям можливість не лише повірити в свої сили, а й перевірити вже здобуті навички,продемонструвати справжній незламний дух українців.
Окремо висловлюємо подяку керівництву ВЧ 3018 Національної Гвардії України за підтримку та активну допомогу в підготовці команди!!!

Нещодавно учніі з міста Соледар, що знаходиться на некупованій території Донецької області, побували в Гостомелі, а саме ЗШ№13, ось які враження залишилися після зуустрічі.

Як все починалося... Спочатку був Тарас Грень,Тетяна Панасюк і перший скайпміст між учнями 13 школи м.Соледар і Ірпінською ЗШ №13 , що в селищі Гостомель... а потім : листи, подарунки, вітання між 4-В (тоді ще 3-В, класний керівник Світлана Копаниця), віночок дружби,класний куточок дружби, приємна зустріч з Наталею Ячмінь (класний керівник 4-В з м.Соледар) , і плани на майбутнє...   ...

Заступник міського голови Семко Наталія Григорівна вручила учням Ірпінської загальноосвітньої школи N13  сертифікати на отримання першої мотиваційної стипендії в 1000 гривень. Відповідно міської програми 20 учнів-переможців школи щомісячно за критеріями навчання, таємного голосування учнів та оцінки класного керівника будуть отримувати дану стипендію.

З січня 2018 року освітні заклади міста Бучі працюють в умовах автономії. Саме тому зустріч з директорами шкіл міста Бучі, яка відбулася у Ірпінській ЗШ І-ІІІ ступенів №13, була цікавою, насиченою практичними запитаннями та пропозиціями їх вирішення. 
Щиро радий обміну досвідом та планами на майбутнє. Дякую за організацію зустрічі Цимбалу Олегу Івановичу.

28 березня 2018 року у Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13, що знаходиться у смт. Гостомель завідувачем кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі факультету аграрного менеджменту Ярославою Степанівною Ларіною та старшим лаборантом навчально-наукової лабораторії "Маркетинг в АПК" Оленою Брацлавською, була проведена робота з професійної орієнтації серед учнів-випускників 10-11 класів.

Головною метою профорієнтаційної роботи на кафедрі маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців із багатьох спеціальностей, пошук найбільш обдарованих випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці....

Вітаємо команду баскетболістів!
23 березня на базі Ірпінської ЗШ №2 проходили фінальні змагання з баскетболу за програмою «Спартакіада школярів», де наша команда посіла 1місце. Перемогу для школи виборювали такі учні:
1. Отуоньє Даніїл - 11-Б клас
2. Бродовський Ярослав - 11-Б клас
3. Сікорський Дмитро - 11-Б клас
4. Овчинніков Олександр - 11-А клас
5. Кислицький Владислав - 9-В клас
6. Охріменко Богдан - 9-Б клас
7. Дубницький Владислав - 10-А клас
8. Гречка Денис - 10-Б клас
9. Поліщук Артем - 10-Б клас
10. Рогізний Євгеній - 11-А клас
Пишаємося вами!!!