Cайт создан с помощью конструктора сайтов для бизнеса Nethouse
Перекласти сторінку

Шкільні новини

Підписатися на RSS

Здається, що тільки вчора школа гостинно відчинила двері у світ Знань маленьким дітлахам. А вже сьогодні їх не впізнати. Це самостійні, серйозні учні. Вони виросли, багато чому навчились. Цілий рік працювали, розумнішими стали. Навчилися читати, писати й рахувати, додавати й віднімати, малювати і співати, а ще креслити, ліпити, різні іграшки робити, мову свою українську любити.
25 травня 2017 року учні 1 – А класу, разом з батьками та класним керівником Левченко Іриною Володимирівною, відсвяткували свято «Прощавай, перший клас!». Це свято —перша сходинка в шкільному житті, яку діти подолали власною працею. Вони показали всі свої найкращі здібності: декламували вірші, розказували смішинки, співали пісні, відгадували загадки, спробували себе в ролі акторів. І які чудові актори в нас ростуть!....

Таку форму роботи обрала Адамчук Тетяна Анатоліївна на уроці основи здоров’я з учнями 8-В класу. Гра-квест є інноваційною формою роботи з учнями. Це – цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють інтерес учнів, забезпечують активне долучення всіх учасників, згуртовують колектив учнів. Із усіма завданнями учасники квесту впоралися на відмінно!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас з дітьми на співбесіду за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», яка відбудеться з 29.05.2017 року по 06.06.2017 року в приміщенні Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, в кабінеті 4-А класу. Співбесіда буде проводитись за окремим графіком (графік співбесіди додається) .

Ми будемо раді зустрічі з Вами!

Список дітей та час співбесіди

Адміністрація школи

18 травня для улюблених, найрідніших матусь рідні сини та дочки-учні 10-А класу разом із другою мамою-класним керівником Філіпчук Валентиною Іванівною влаштували ніжне і зворушливе свято. Приємні слова, пісні, спогади, фотографії-все це розчулило матусь і дало ще один привід для того, щоб пишатися своїми дітками! Дякуємо за свято!!!


Пишаємось найкращими!
17 травня в Ірпінській міській раді відбулося свято освіти, під час якого було вручено нагороди переможцям конкурсів, олімпіад обласного рівня! Пишаємось учнями та вчителями, які здобули такі високі результати своєю кропіткою працею!!! Молодці!!!

17 травня в актовій залі нашої школи було весело, цікаво та модно! Учні 6-Б класу разом із класним керівником провели модний показ українських вишиванок. Весело співали, креативно танцювали та ще й справжнє дефіле влаштували!
Велике спасибі батькам за виховання таких хороших та артистичних дітей, які надихають щодня із задоволенням іти на роботу! Дякуємо вчителю музики Аллі Миколаївні Дубовецькій за допомогу в організації свята!
Класний керівник Наталія Петрівна Бурлачук.

15 травня в НВО «Освіта» відбулася фінальна зустріч лідерів та координаторів учнівського самоврядування всіх Ірпінських шкіл. У неймовірно затишній, веселій і дружній атмосфері відбувся цей захід. Знову обмін думками, враженнями, емоціями, усмішками. Залишили на згадку про проведену роботу фотозвіт, а потім влаштували флешмоб!!! Кожен презентував свій рушник-«Рушник єдності». Було класно! Віримо і знаємо, що після літнього відпочинку, набравшись сил, учнівське самоврядування знову порине у творчий вир ідей та їх втілення! До нових зустрічей!

«Пробач нас, тринадцято школо!»-з таким гаслом повернулася команда Ірпінської загальноосвітньої школи №13 з фінального відбору Всеукраїнського конкурсу дружин юних пожежників за те, що дали можливість іншій команді поїхати в Одесу, а ми дали іншим шанс відчути смак перемоги-бо ж ми не жаднюги ( ми скромно забрали собі призове третє місце ))). А насправді ми шалено раді за новий чудовий досвід, який сьогодні отримали, за можливість поборотися із сімкою найсильніших команд Київської області. Суперники , дійсно, були професійні, проте і ми не почувалися початківцями.
Під гучні овації залу та оплески членів журі зустрічали на Обухівській землі КОМАНДУ «ЛЮДИ ІКС» з міста Ірпінь .
Сучасна, молода, завзята команда креативних учнів : Вознюк Владислав, Фурукіна Марина, Хаміна Дарина, Процан Сніжана, Зоря Марія, Кравчук Олександр (технічний та музичний супровід Топорков Євген, Кравчук Дмитро) завдячують своїм успіхом та новими емоціями своєму керівнику, натхненнику та наставнику, педагогу-організатору і другу Катерині Філобоченко!!! Дякуємо Осьмині Юрію і водію Сергію за класну подорож і подарунки від ДСНС м.Ірпінь. Дякуємо батькам, які підтримували і всім, хто вболівав за нас!!!! Ми горді, втомлені і майже щасливі !!!

Напередодні свят команда учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13 виборола перше місце у відбірковому (зональному) етапі змагань серед 7-ми класників «Старти надій». Склад команди: Любенко Анна, Пархоменко Єлизавета, Душенко Поліна, Шевченко Вероніка, Романенко Назарій, Левицька Ольга, Кривенко Андрій, Світлик Дар’я, Шаповалюк Світлана, Мамчур Олександр, Харкомич Юрій, Тетерська Анета, Ковальчук Анастасія, Бабич Микола.
Вітаємо і бажаємо перемоги у наступному етапі!