Перекласти сторінку

Шкільні новини

Підписатися на RSS

Традиційна зустріч в Ірпінській ЗШ №13, яка запалює вогонь спогадів, приємних емоцій, теплих слів вдячності! Зустрічі, під час яких розумієш, що справжня цінність-це людяність та щирість! Дякуємо всім за атмосферу справжнього свята!!! Сьогодні в нашій школі відбувся Вечір зустрічі випускників. Учні підготували чудовий концерт. Дякуємо Всім !!! 

"Книга Добра"для добрих дітей! Незвична і дуже цікава презентація книги про щирих та добрих украінців, яка була представлена у Ватикані самому Папі Римському, відбулася для учнів нашоі школи. Голова благодійного фонду "Армія добра" Юрченко Лілія разом зі своєю колегою Тетяною Дітковською розповіли дітям історію створення цієі книги..50 історій про добро, людяність, які доводять кожному з нас,що світ змінити може кожен. Діти із захопленням слухали пані Лілію та пані Тетяну, і не хотіли іх відпускати! У подарунок для всіх дітей дівчата-волонтери залишили книжки для малечі,і тепер кожен, хто бажає ознайомитись із книгою, може знайти іі в нашій шкільній бібліотеці! Дякуємо щиро!

Увага! Всім,хто любить спорт!Мрія про великий теніс може втілитися вже сьогодні! На базі нашоі школи  відкривається тенісний клуб "Energy Tennis Club".Професійні тренери допоможуть розкрити вашим дітям новий потенціал у саморозвитку. Розклад занять: вт.чт.17.00 молодша група.18.00-середня та старша група. Перше заняття безкоштовне. Усі питання можна задати за телефоном тренера Владислав Сергійович 0502117209 .Чекаємо на ваших діток!

Майбутні першокласники вже знайомляться зі школою, яка радо прийме їх у свою родину з 1 вересня. Щосуботи з 10.00 відповідно до графіку проходять заняття за програмою "Інтелект України", з 12-00 за програмою НУШ (Нова українська школа).
З додаткових питань звертайтеся за номером (04597) 32800

22 січня в Ірпінській ЗШ І-ІІІ ст..№13 відбулися збори батьківського комітету школи. Директор школи представив батькам звіт за І семестр 2019-2020 навчального року, в якому було висвітлено наступні питання: розкрито основні засади нового  Закону України "Про повну загальну середню освіту" (про рівний доступ до якісної освіти; про можливість учнів будувати власну освітню траєкторію; про індивідуальне навчання; справедливе оцінювання та доброчесність; посилення учнівського самоврядування; про педагогічну свободу для вчителя; про безпечніше середовище для дітей тощо), висвітлено роботу закладу в цілому: здобутки, перемоги учнів та педагогів; про надходження та придбання обладнання, меблів, техніки, підручників  тощо; про організацію харчування. Висвітлено детально господарську діяльність, заслухано звіт по батьківському фонду. Разом із батьками було визначено проблемні питання та плани на майбутнє .  

Майбутні першокласники вже знайомляться зі школою, яка радо прийме їх у свою родину з 1 вересня. Щосуботи з 10.00 відповідно до графіку проходять заняття за програмою "Інтелект України", з 12-00 за програмою НУШ (Нова українська школа).
З додаткових питань звертайтеся за номером (04597) 32800

22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Таку інформацію здобувачі освіти отримують не лише від учителів, а й з мережі Інтернет, підручників історії. Проте цікаво дізнатися, як кожна дитина сприймає цю подію. Молодші школярі найяскравіше демонструють вишиванки та віночки, старша школа вбачає у єднанні і незалежності  власної країни свою свободу дій, мислення та мрій. Приємно усвідомлювати, що традиція створення «живого ланцюга єднання» викликає позитивні емоції та сприйняття молодим поколінням. У єдності сила!