Перекласти сторінку

Шкільні новини

Підписатися на RSS

Цікава та корисна зустріч відбулася сьогодні, 21 березня 2018 року, в нашій Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13. До нас завітали керівники опорних освітніх закладів Київщини. Саме зараз, одним із актуальних питань освітньої реформи є питання розвитку автономії школи. На базі нашого закладу проводився семінар-практикум для керівників опорних закладів освіти Київщини з теми: «Автономія школи: шляхи реалізації управлінських рішень». З вітальним словом звернулися до учасників семінару заступник Гостомельського селищного голови Саєнко Василь Михайлович та начальник управління Ірпінської міської ради Білорус Олег Анатолійович. Про стратегічні завдання та пріоритетні напрями розвитку системи освіти Київщини у 2018 році розповіла у своєму виступі директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Борисівна Рогова.
​Цікавий та практичний тренінг з теми:«Концепція розвитку закладів загальної середньої освіти на засадах лідерства» провів завідувач науково-дослідної лабораторії Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидат наук державного управління, доцент Костянтин Олександрович Линьов....


Управління освіти і науки Ірпінської міської ради інформує!
На виконання протоколу №2 від 03.03.2018р. засідання Кризового комітету при Міненерговугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації, відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 №687 та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.03.2018р. №1/11-2386, наказу Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 03.03.2018р. №51 «Про відновлення навчання у закладах освіти області» Управління освіти і науки Ірпінської міської ради повідомляє, що освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти м. Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське відновлюється 05.03.2018р.

Нові здобутки учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13!
Вітаємо Лихоманову Олександру, ученицю 11-А класу, яка зайняла 2 місце на ОБЛАСНОМУ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція прикладна математика! Керівник – учитель математики Захлюпана Наталія Петрівна! Пишаємось вами!

Колектив Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13 щиро вдячний директору департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Вірі Борисівні Роговій за отримане від електронне робоче місце вчителя, яке обладнане комп'ютером, інтерактивним проектором, дошкою, документ-камерою, багатофункціональним пристроєм, програмним забезпеченням

Вітаємо Балабаєву Дар’ю, ученицю 10-Б класу Ірпінської ЗШ №13, яка зайняла перше місце у міському етапі конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху» серед учнів Ірпінських шкіл у старшій віковій категорії. Конкурс відбувся 19 лютого на базі Ірпінського центру позашкільної освіти. Бажаємо удачі в обласному етапі!

16 лютого в нашій школі відбулася несподівана, проте довгоочікувана зустріч з Наталією Ячмінь-класним керівником 4-В класу 13 школи з міста Соледар! Знайомство і дружба через скайп зв’язок відбувся завдяки Тетяні Панасюк та Тарасу Греню більше року тому...і почалося! Листування між учнями, обмін подарунками на свята, малюнками та сувенірами для військових, відкриті уроки ...і ось нарешті зустріч РЕАЛЬНА! Пані Наталя «насолила» повну пригоршню Соледарської солі кожній дитині-учням 4-В, а також передалаянголят,створених рученятами учнів з 4-В м.Соледар. А в нас , дорослих ,склалося враження, що ми знайомі вже багато років, і від зустрічі залишилися лише найтепліші враження і нові плани на майбутнє, які ми обов’язково втілимо!!! Про що говорили вчителі? Звісно,про дітей, про школу, про війну і про надію на мир!!! Щиро віримо, що наприкінці навчального року зможемо особисто привітатися і з кожним учнем 4-В класу в реалі))) До скорої зустрічі!!!

Нові здобутки учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13 на ОБЛАСНОМУ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін!
Вітаємо Войналович Вікторію, ученицю 8-Б класу, яка зайняла 3 місце в олімпіаді з інформаційних технологій ! Керівник –учитель інформатики Агабаєва Анна Джумабаївна! Пишаємось вами!

Вітаємо переможця конкурсу малюнка «Афганістан очима дітей» Маслюка Дмитра,учня 6-Б класу, який разом із керівником гуртка з петриківського розпису Коваленком Олександром Васильовичем представили свою роботу у міському конкурсі, який відбувся 13 лютого на базі Ірпінського центру позашкільної освіти.

Сьогодні, 12.02, у рамках декади іноземних мов, вчителі англійської мови Чернушенко Інна Миколаївна та Войналович Наталія Юріївна провели інтерактивну гру знавців англійської мови “Happy English” між учнями 5 класів. Учні мали змогу показати знання англійської мови, кмітливість, а також уміння працювати у команді.   

Нові здобутки учнів Ірпінської загальноосвітньої школи №13 на ОБЛАСНОМУ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін!
Вітаємо Квашука Даниїла, учня 10-А класу, який зайняв 3 місце в олімпіаді з правознавства! Керівник – учитель правознавства Ярильченко Наталія Вікторівна! Пишаємось вами!