Сайт створено на платформі Nethouse. Хочете такий же?
Зареєструвати домен .RU/.РФ за 140 рублів
Перекласти сторінку

Шкільні новини

Підписатися на RSS

Екскурсія до зоопарку!

Робимо солодощі власноруч!

Поїздка до Київського державного музею іграшки

Топ 13 сучасних новинок від школи №13! 

Новий 2017-2018 навчальний рік в Ірпінській загальноосвітній школі №13 відзначився цілою низкою позитивних змін, які допомогли поліпшити перебування учнів у нашому закладі. Завдяки залученим коштам від Ірпінської міської ради вдалося оновити та осучаснити матеріально-технічну базу та реалізувати цікаві і корисні проекти. (І тепер ми можемо похизуватися новинками нового навчального сезону!)............

Як знайти себе? Як конкурувати на ринку праці ? Як правильно презентувати себе працедавцеві? Як правильно написати резюме? Що насправді важливо в житті успішної людини? Відповіді на ці питання активно шукали сьогодні випускники Ірпінської ЗШ №13 разом із В’ячеславом Зражевським,який працює за новим цікавим проектом School Angеls. Вразила харизматичність, легкість та доступність під час пошуку відповідей на складні і важливі питання. Дякуємо! Чекаємо ще!

День учителя-важливе свято для кожного педагога! Особливо, коли привітання лунають від щирого серця та від душі. По-новому , сучасно і креативно підійшли до створення святкового настрою учні нашої Ірпінської школи №13...............

Неймовірне свято для улюблених професіоналів та справжніх хранителів мудрості - наших дорогих бібліотекарів Зої Володимирівни Оксьоненко та Наталії Олександрівни Боштан влаштували учні 4-А класу разом із першою вчителькою Будинською Людмилою Василівною, вчителем хореографії Соболь Іриною Дмитрівною, вчителем музики Дубовецькою Аллою Миколаївною та креативними батьками напередодні їх професійного свята!
Неперевершена акторська гра учнів, щирі та зворушливі голоси , запальний хореографічний виклик на захист книжок від гаджетів, влучні комедійні етюди , квіти, подарунки, коровай та справжня щира любов і повага-усе для наших бібліотекарів! Зі святом!!!

Про що мріють сучасні діти? Ні, не лише про гаджети чи ігри… Вони хочуть миру і впевненості у завтрашньому дні, і щоб батьки не сварилися, і щоб у кожній родині панувала любов-такі думки висловили наші учні. А ще, коли дізналися, що в сиротинці , які знаходяться біля зони АТО потрібна допомога, то негайно відгукнулися і дуже швидко принесли необхідні речі: миючі засоби, канцелярське приладдя, одяг, іграшки тощо. Першу партію допомоги вже відправили 18 вересня, наступну плануємо 3 жовтня.
Р.S.а найбільше вражає реакція від дітей та дорослих, коли їм кажеш : «Дякую, що допомагаєте і приносите речі», а вони у відповідь: «Це ми дякуємо, що можемо допомогти…» Ось такі у нас ЛЮДИ! Слава Україні!!!

Приємна і корисна зустріч відбулася з учнями старших класів Ірпінської ЗШ №13 та Сергієм Забавським, волонтером ГО «ФМ», керівника гуртка «Ратібор». Сергій Володимирович розповів про небезпечні знахідки та правила поводження з ними; про перші дії, куди дзвонити; продемонстрував будову автомату, гранати, показав кулі різного калібру для різних видів зброї. Дав вичерпні відповіді на безліч дитячих питань. Дякуємо Панасюк Тетяні Василівні за організацію такої зустрічі, чекатимемо з нетерпінням на наступні.


Корисна та пізнавальна зустріч відбулася із провідним фахівцем Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області лейтенантом служби цивільного захисту Антоном Олександровичем Саприкіним та учнями в нашій школі. Із використанням цікавої презентації та у формі діалогу розповідав учням фахівець про головні причини пожежі та перші необхідні дії у разі їх виникнення. Дякуємо за зустріч і чекаємо на подальшу співпрацю!

30 серпня 2017 року в актовій залі Ірпінської ЗШ №13 відбулися загальношкільні батьківські збори. Директор школи Володимир Миколайович Захлюпаний детально розповів про всі зміни та особливості навчання у 2017-2018 навчальному році, які чекають на учнів та батьків; про плани щодо утеплення школи та поліпшення умов для навчання учнів. До уваги батьків було представлено звіт про використані кошти протягом року, про ремонти та придбане нове обладнання у шкільну їдальню, про отримання нової комп’ютерної техніки, нових меблів , про роботу Благодійного фонду (детальний звіт можна подивитися на офіційному сайті школи) та ще багато різних питань....

Поки всі рятуються від спеки, наша творча Гостомельська сім'я, яку очолює Соболь Ірина Дмитрівна: хореографічний колектив "Хвиля танцю" та вокальний колектив "Феєрія", часу не втрачають, а "додають жару" всім конкурсантам на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Bukovel chaban fest"! У результаті великої багатоденної праці навіть під час канікул, яскраві та талановиті колективи вибороли беззаперечну перемогу! Вітаємо дітей та художнього керівника з чудовим та феєричним результатом !