Підписатися на RSS

«Коли людина щаслива, вона танцює..... адже танець - це рух, а рух - це життя!» Під таким девізом 17 жовтня 2019 року пройшов міський етап обласного фестивалю дитячих хореографічних колективів « Терпсихора запрошує...»
Фестиваль проводився з метою виявлення й підтримка талантів, сприяння розвитку дитячого та юнацького хореографічного мистецтва.
Усі присутні мали можливість побачити красу танців за номінаціями:- класичний; - народний; - сучасний; - бальний.
У конкурсі змагалися 6 хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Вихованці колективів на розгляд журі представили дві композиції у різних номінаціях.
За результатами проведення міського етапу володарем Гран-прі обрано шкільний аматорський колектив « Хвиля танцю» ( школа # 13), керівний Соболь Ірина Дмитрівна. 1 місце посів танцювальний колектив « Мармелад» ( ліцей #3), керівник Кінджалова Олена Олександрівна.
Вітаємо переможців! Бажаємо блискавичного виступу на обласному конкурсі «Терпсихора запрошує...»!!!!

10 жовтня 2019 року Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 приймала в своїх стінах ІІ-гу Міжнародну науково-практичну конференцію «Митрополит Петро Могила. Маловідомі сторінки життя». Учасниками конференції стали відомі науковці в галузі історії, краєзнавства, музеєзнавства провідних наукових установ м.Києва та Київщини, освітяни та учні закладів загальної середньої освіти м.Ірпеня та селищ Ворзель. Гостомель, Коцюбинське. Активну участь у роботі конференції взяли депутат обласної ради Володимир Удовиченко та посол України в Румунії, директор Інституту добросусідства Теофіл Рендюк. Змістовні, а іноді, дискусійні виступи торкались ролі Петра Могили у становленні Православної церкви як вагомого засобу досягнення єдності та визвольної боротьби українського народу. Висвітлено маловідомі аспекти культурно-просвітницької спадщини митрополита та його науково-педагогічну і видавничу діяльність.
Маловідомі факти з життя видатної історичної постаті Петра Могили пов’язані з нашим краєм, його роль в становленні освіти, науки, духовного розвитку української нації не залишили байдужими учнів та науковці , відкрили поле для подальшої науково-дослідницької роботи.

Гурток робототехніка LEGO на основі конструкторів  LEGO WeDo2.0, LEGO education  і LEGO MINDSTORMS навчає дітей основам конструювання, фізичних та механічних явищ, початкам   програмування,  використовуючи методику «розвиваюсь граючись». Із задоволенням відвідують ці заняття як хлопці так і дівчата

З учнями 10-11-их класів, що навчаються в профільних класах (профіль – математика) Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст.№13, відбулася зустріч з викладачами НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського. Доктор технічних наук, завідуючий кафедрою автоматизації теплоенергетичних процесів КПІ ім. Ігоря Сікорського Волощук В.А., доцент кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів (АТЕП), кандидат технічних наук і представник підготовчого відділення Олійник О.Ю. та викладач цієї кафедри Новиков П.В. цікаво і доступно розповіли, що вивчають на кафедрі, яких спеціалістів готують, як стати їх студентом, та де і ким можна працювати після закінчення кафедри АТЕП, яка є першою в Україні в галузі промислової автоматизації та готує фахівців, які необхідні на ринку автоматизації та розробки програмного забезпечення.....

Другий рік поспіль в нашій школі існує новий цікавий гурток під назвою Arduino. Під професійним керівництвом керівників Агабаєвої Анни Джумабаївни та Козлова Петра Володимировича, розпочали новий етап співпраці. Наразі діти освоюють навички побудови різних пристроїв, починаючи від електронної схеми та завершуючи написанням прошивки до мікроконтролера.

Класно, коли бачиш в очах учнів вогник і прагнення самовдосконалення! 11-Б клас узяв участь в олімпіаді «Всеосвіта Осінь-2019» у секції «історія України» і показали чудовий результат! А нагородження учасників, що відбулося директором школи, було як завжди в теплій та дружній атмосфері. Вітаємо переможців!

Учитель історії І.Ф. Козак

Колектив Ірпінської ЗШ №13 щиро вдячний всім активним, небайдужим батькам та мешканцям селища за підтримку проектів,які були представлені на голосування до громадського бюджету і ПЕРЕМОГЛИ! Завдяки вашій підтримці ми всі разом втілимо ідеї, які допоможуть покращити навчання в нашій школі. Дякуємо авторам проектів : Колесник Н.А., Ярильченко Н.В., Оксьоненко З.В., Павленко К.М. за ініціативність та наполегливість! Дякуємо Гостомельській селищній раді за організацію та можливість втілювати цікаві ідеї та залучати додаткові кошти на розвиток навчального закладу та не тільки! Разом ми сила! І це не порожні слова: два проекти вже реалізовані!

Разом заради нових ідей та стратегій! Свобода творчості, сміливість висловів, безпосередність та позитив-атмосфера, в якій працює команда учнівського самоврядування у власне створеному просторі! Це лише початок! Плануємо багато цікавинок! А для початку придумали собі нову назву: ТОП (творча організація підлітків).

«Хвиля танцю»-шкільний хореографічний колектив нашого закладу вже активно та наполегливо розпочав свою кропітку працю. Лише завдяки систематичності, самовіддачі та вірі у свої сили можна здобути високі результати. Підготовка до професійних конкурсів уже в активній стадії.

Перше вересня-Перший дзвоник для малечі та батьків! 1 вересня велика шкільна родина Ірпінської Тринадцятої школи радо зустріла першокласників, п'ятикласників та одинадцятикласників! Жваво,весело,гамірно, енергійно та водночас зворушливо промайнуло свято! Дякуємо всім нашим друзям за постійну підтримку! Дякуємо батькам за допомогу, розуміння та довіру своїх дітей! Дякуємо вчителям за професіоналізм та небайдужість! Дякуємо дітям за безпосередність та щирість! Нових звершень, знань та перемог! З новим навчальним роком!!!