Перекласти сторінку

Організація навчання

Структура  2019-2020  навчального  року


Навчальні  заняття  організовуються  за  семестровою  системою:

І семестр  -  з   02  вересня  по  28  грудня  2019  року

ІІ  семестр  -  з  13  січня  по  29  травня  2020  року

 

Впродовж  навчального  року  для  учнів  проводяться  канікули:

 

 осінні              з  07  жовтня  по  13  жовтня  2019 року

                          з  18  листопада  по  24  листопада  2019  року

 зимові             з  30  грудня  2019  року  по  12  січня  2020  року

 весняні           з  24  лютого  по  01  березня  2020  року

                          з  13  квітня  по  19  квітня  2020  року  

  

Розклад дзвінків

 

зарядка 8.20 - 8.30
1 урок      8.30 - 9.15

2 урок   9.25 - 10.10

3 урок  10.20 - 11.05

4 урок  11.20 - 12.05

5 урок  12.20 - 13.05

6 урок  13.15 - 14.00

7 урок  14.05 - 14.50

8 урок  14.55 - 15.40

  

Графік  харчування  учнів

 

 9.10 –  9.25 -   сніданок учнів 1-х класів     

10.05 – 10.25 – сніданок та обід учнів 2-3 класів 

11.00 – 11.25 – обід учнів 4  класів

11.05 – 11.20 – обід  учнів  5-6  класів

12.05 – 12.20 – обід учнів 7-11 класів 

13.00 – 13.30 – обід учнів ГПД


  

Класне керівництво 2019-2020 


1-А  клас        - Курельчук Марія Анатоліївна

1-Б  клас         - Самсоненко Вікторія Володимирівна

1-В  клас        - Дмитренко Анастасія Дем’янівна

1-Г  клас         - Уховська Людмила Миколаївна

1-Д  клас        - Петровська Оксана Павлівна

1-Е  клас         - Колодій Світлана Миколаївна

2-А  клас        - Терещенко Наталія Петрівна

2-Б   клас        - Копаниця Світлана Василівна

2-В  клас        - Чухрай Зінаїда Петрівна

2-Г  клас         - Будинська Людмила Василівна

2-Д  клас        - Омельченко Ірина Кирилівна

2-Е  клас         - Дідус Ольга Миколаївна

2-Є  клас        - Грибенко Тетяна Вікторівна

3-А  клас        - Попенко Тетяна Володимирівна

3-Б  клас         - Біляк Клавдія Миколаївна

3-В  клас        - Бебко Тетяна Василівна

3-Г  клас         - Шпильковська Олена Олександрівна

3-Д  клас        - Тарган Катерина Кирилівна

3-Е  клас         - Германчук Наталія Яківна

4-А  клас        - Левченко Ірина Володимирівна

4-Б  клас         - Захарченко Олена Анатоліївна

4-В  клас        - Олійник Віта Іванівна

4-Г  клас         - Гагіна Юлія Миколаївна

5-А  клас        - Войналович Наталія Юріївна

5-Б  клас         - Ханіна Надія Олексіївна

5-В  клас        - Конюшок Наталія Миколаївна   

5-Г  клас         - Кошова Тетяна Миколаївна

5-Д  клас        - Довгуша Олена Анатоліївна

5-Е  клас         - Дереча Юлія Миколаївна

6-А  клас        - Василів Вікторія Юріївна

6-Б  клас         - Філіпчук Валентина Іванівна

6-В  клас        - Смалюк Олена Іванівна

6-Г  клас         - Петруха Надія Василівна

6-Д  клас        - Чернушенко Інна Миколаївна

7-А  клас        - Квашук Олена Віталіївна

7-Б  клас         - Галицька Мирослава Адамівна

7-В  клас        - Ткаченко Ірина Ігорівна

7-Г  клас         - Твердун Марія Олегівна

8-А  клас        - Бєлкіна Тетяна Володимирівна

8-Б  клас         - Давиденко Надія Миколаївна

8-В  клас        - Агабаєва Анна Джумабаївна

8-Г  клас         - Мамалига Олег Миколайович

9-А  клас        - Смик Тетяна Романівна

9-Б  клас         - Руда Анна Анатоліївна

9-В  клас        - Бовсунівська Олена Миколаївна

10-А клас       - Захлюпана Наталія Петрівна

10-Б клас        - Суха Оксана Володимирівна

10-В клас       - Слободенюк Ярослав Олександрович

11-А клас       - Прокопенко Наталія Юріївна

11-Б клас        - Козак Іван Федорович

 

Розклад уроків Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13 на ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік


Розклад уроків 1-11 класів 


 Розклад гуртків що працюють на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13

Розклад гуртків що працюють на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13  І семестр 2019-2020 навчального року



Перелік платних послуг закладу

Відповідно до  рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області №180 від 24.09 2019 року на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 надаються такі платні послуги:

 

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 1 на платній основі (19 учнів 1-А класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Курельчук Марія Анатоліївна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 2 на платній основі (26 учнів 1-Б, 1-Г класів)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Самсоненко Вікторія Володимирівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 3 на платній основі (16 учнів 1-В класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Дмитренко Анастасія Дем’янівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 4 на платній основі (18 учнів 1-Д класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Петровська Оксана Павлівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 5 на платній основі (15 учнів 1-Е класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Колодій Світлана Миколаївна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 6 на платній основі (22 учні 2-Є, 2-Д класів)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Грибенко Тетяна Вікторівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 7 на платній основі (22 учні 2-А, 2-Б, 2-В класів)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Чухрай Зінаїда Петрівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 8 на платній основі (23 учнів 2-Г, 2-Д класів)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Новокшонова Валентина Валентинівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 9 на платній основі (14 учнів 2-Е класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Дідус Ольга Миколаївна
- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 10 на платній основі (16 учнів 3-А класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Попенко Тетяна Володимирівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 11 на платній основі (23 учні 3-Б класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Біляк Клавдія Миколаївна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 12 на платній основі (16 учнів 4-Б класу)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Захарченко Олена Анатоліївна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 13 на платній основі (24 учні 4-А, 4-В, 4-Г, 3-В, 3-Г класів)
Час роботи з 12.00 до 15.00
Учитель курсу Шпильковська Олена Олександрівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 14 на платній основі (40 учнів 1-3-х класів)
Час роботи з 15.00 до 18.00
Учитель курсу Попенко Тетяна Володимирівна

- Курс позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять № 15 на платній основі (39 учнів 1-3-х класів)
Час роботи з 15.00 до 18.00
Учитель курсу Струпинська Ірина Іванівна

 

Плата за заняття розраховується відповідно Додатку 1 до  рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області №180 від 24.09 2019 року