Перекласти сторінку

Організація навчання

Структура  2018-2019  навчального  року


Навчальні  заняття  організовуються  за  семестровою  системою:

І семестр  -  з   03  вересня  по  28  грудня  2018  року

ІІ  семестр  -  з  14  січня  по  31  травня  2019  року

 

Впродовж  навчального  року  для  учнів  проводяться  канікули:

 

 осінні              з  08  жовтня  по  14  жовтня  2018  року

                          з  19  листопада  по  25  листопада  2018  року

 зимові             з  31  грудня  2018  року  по  13  січня  2019  року

 весняні           з  25  лютого  по  03  березня  2019  року

                          з  15  квітня  по  21  квітня  2019  року  

  

Розклад дзвінків

 

зарядка 8.20 - 8.30
1 урок      8.30 - 9.15

2 урок   9.25 - 10.10

3 урок  10.20 - 11.05

4 урок  11.20 - 12.05

5 урок  12.20 - 13.05

6 урок  13.15 - 14.00

7 урок  14.05 - 14.50

8 урок  14.55 - 15.40

  

Графік  харчування  учнів

 

 9.10 –  9.25 -  харчування  учнів 1-х класів -  сніданок 

10.05 – 10.25 – харчування учнів 2-3 класів 

11.00 – 11.25 – харчування учнів 4  класів

11.05 – 11.20 – харчування  учнів  5-6  класів

12.05 – 12.20 – харчування учнів 7-11 класів 

13.00 – 13.25 – харчування учнів ГПД, обід учнів 1-х класів

13.30 – 14.00 – харчування учнів ГПД, обід учнів 2–4 х класів

 

  

МЕРЕЖА  КЛАСІВ

станом  на  05.09.2018р.

 

 

Клас
Учнів
Класний  керівник

                                 

    1-А          28           Терещенко Наталія Петрівна
    1-Б           29           Копаниця  Світлана  Василівна
    1-В           20           Чухрай  Зінаїда  Петрівна
    1-Г           30           Будинська Людмила Василівна
    1-Д           29            Омельченко Ірина Кирилівна
    1-Е           22            Дідус  Ольга  Миколаївна
    1-Є           23            Грибенко  Тетяна  Вікторівна
    2-А          21            Яковенко  Тетяна  Володимирівна
    2-Б           25            Біляк  Клавдія  Миколаївна
    2-В           30            Бебко  Тетяна  Василівна
    2-Г           28            Шпильковська  Олена  Олександрівна
    2-Д           24            Рассказова  Валерія  Миколаївна
    2-Е           26            Германчук  Наталія  Яківна
    3-А          29            Левченко  Ірина  Володимирівна
    3-Б           30            Захарченко  Олена  Анатоліївна
    3-В           32            Олійник  Віта  Іванівна
    3-Г           30            Гагіна  Юлія  Миколаївна
    4-А          34            Уховська  Людмила  Миколаївна
    4-Б           29            Петровська  Оксана  Павлівна
    4-В           31            Пархоменко  Людмила  Петрівна
    4-Г           32            Тарган  Катерина  Кирилівна
    4-Д           20            Самсоненко  Вікторія  Володимирівна
    5-А          28            Василів Вікторія Юріївна
    5-Б           28            Філіпчук Валентина Іванівна
    5-В           28            Смалюк Олена Іванівна
    5-Г           22            Петруха Надія Василівна
    5-Д           24            Чернушенко Інна Миколаївна
    6-А          24            Квашук  Олена  Віталіївна
    6-Б           29            Галицька  Мирослава  Адамівна
    6-В           24            Ткаченко  Ірина  Ігорівна
    6-Г           25            Шуст  Олена  Андріївна
    7-А          28            Бєлкіна  Тетяна  Володимирівна
    7-Б           29            Давиденко  Надія  Миколаївна
    7-В           30            Агабаєва  Анна  Джумабаївна
    7-Г           21            Мамалига  Олег  Миколайович
    8-А          36            Смик  Тетяна  Романівна
    8-Б           36            Новокшонова Валентина  Валентинівна
    8-В           35            Бовсунівська  Олена  Миколаївна
    9-А          34            Захлюпана  Наталія  Петрівна
    9-Б           33            Прокопенко  Світлана  Петрівна
    9-В           23            Коваленко  Олександр  Васильович
    10-А        21            Прокопенко  Наталія  Юріївна
    10-Б         30            Козак Іван Федорович
    11-А        22            Конюшок  Наталія  Миколаївна
    11-Б         21            Овсієнко  Лідія  Михайлівна
Всього 1233   
 

Розклад уроків Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13 на ІІ семестр 2018-2019 навчальний рік


Розклад уроків 1-11 класів 


 Розклад гуртків що працюють на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13

Розклад гуртків що працюють на базі Ірпінської ЗШ І-ІІІ ступенів №13  ІІ семестр 2018-2019 навчального року