Сайт створено на платформі Nethouse. Хочете такий же?
Зареєструвати домен .RU/.РФ за 140 рублів
Перекласти сторінку

Досягнення учнів

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

ПІП
учня

Назва конкурсу, олімпіади, змагання

Рівень

Місце

Вчитель

Гордійко
Дарія

Міжнародний конкурс української мови ім.Петра Яцика, 2004 рік

Обласний етап

Перше місце

Чернюк М.І.

Давиденко Наталія

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін:образотворче мистецтво, 2004 рік

Обласний етап

Третє
місце

Щербина Н.І.

Глухенький Дмитро

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: інформатика, 2004 рік

Обласний етап

Третє
місце

ОвсієнкоЛ.М.

Забарило
Максим

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: трудове навчання, 2004 рік

Обласний етап

Третє
місце

Будинський В.В.

Менькова
Яна

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: образотворче мистецтво, 2004 рік

Обласний етап

Друге
місце

Щербина Н.І.

Давиденко Наталія

Виставка-конкурс промислового дизайну "Арт-факторія", 2004 рік

Обласний етап

Друге місце

Щербина Н.І.

Овдій
Марина

Міжнародний фестиваль дитячої моди 2005 рік

Всеукраїнський

Перше місце

Германчук І.Я.

Гордійко
Дарія

Всеукраїнський конкурс „Вірю в майбутнє твоє, Україно!”, 2006 рік

Обласний етап

Перше місце

Чернюк М.І.

Марцинишин Олександр

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін:трудове навчання, 2006 рік

Обласний етап

Друге
місце

Жовтан О.В.

Сторожук Володимир

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з біології Київського територіального відділення МАН України, 2006 рік

Обласний етап

Перше місце

Смолянчук Н.В.

Гордійко
Дарія

Всеукраїнський конкурс "Обєднаймося ж, брати мої”, 2006 рік

Всеукраїнський

Друге місце

Чернюк М.І.

Литвиненко Олексій

Всеукраїнський конкурс "Обєднаймося ж, брати мої”, 2006 рік

Обласний етап

Третє місце

Литвиненко І.Л.

Литвиненко Олексій

Всеукраїнський фестиваль дитячого читання „Книгоманія", 2006рік

Обласний етап

Друге місце

Оксьоненко З.В.

Уховська Марина

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Моя мала Батьківщина”, 2007рік

Обласний етап

Перше місце

Уховська Л.М.

Чала
Світлана

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт із зарубіжної літератури Київського територіального відділення МАН України, 2006 рік

Обласний етап

Третє місце

Чала Л.М.

Литвиненко Олексій

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Моя мала Батьківщина” 2007рік

Обласний етап

Друге місце

Оксьоненко З.В.

Овчаренко Богдан

Виставка-конкурс промислового дизайну "Арт-факторія “, 2007рік

Обласний етап

Третє місце

Корчаковська О.С

Кудрявцева Юліана

Обласний конкурс "Космічні фантазії”, 2007 рік

Обласний етап

Третє місце

Орнст О.М.

Чернявський Владислав

Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Дитячий пісен ний вернісаж 2007 “

Обласний етап

Третє місце

Дубовецька А.М.

Уховська Марина

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Моя мала Батьківщина” 2007 рік

Всеукраїнський

Друге місце

Уховська Л.М.

Чіх Юрій

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Податки очима дітей -2007”

Всеукраїнський

Третє місце

Левченко І.В.

Рудзевич Андрій

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: історія, 2007 рік

Обласний етап

Третє місце

Ярильченко Н.В.

Боднар
Юлія

Обласний огляд-конкурс читців, присвячений 192-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, 2008 рік

Обласний етап

Третє місце

Боднар Н.Д.

Захлюпаний
Андрій

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: інформатика, 2009 рік

Обласний етап

Друге місце

Захлюпаний В.М.

Одинцова
Катерина

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: зарубіжна література, 2009 рік

Обласний етап

Третє місце

Чала Л.М.

Одинцова
Катерина

ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Київського територіального відділення МАН України 2009 рік

Обласний етап

Третє місце

Романченко Г.В.

Давиденко Ольга

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей», 2009 рік

Обласний етап

Третє місце

Щербина Н.І.

Ярослав Левченко VІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви», 2009 рік Всеукраїнський Дипломант Дубовецька А.М.
Пучин Валерія Всеукраїнський гуманітарний конкурс „Космічні фантазії”, 2009 рік Обласний етап Друге місце Щербина Н.І.
Житло Анжела Всеукраїнський історико-літературний конкурс „Моя Батьківщина очима дітей різних етносів України”,  2009 рік Обласний етап Лауреат Прокопенко С.П.
Пучин Валерія

Всеукраїнський конкурс  „Об’єднаймося ж, брати мої!”,  2009 рік

Обласний етап Третє місце Щербина Н.І.
Дорошенко Ліза VІІ Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі «Різдвяні зоряні мости», 2009 рік Обласний етап Лауреат  Дорошенко О.М.
Дорошенко Ліза Всеукраїнський фестиваль «На гребені хвилі», 2009 рік Обласний етап

Перше

 місце

Дорошенко О.М.
Жовнір Богдана Обласний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», 2009 рік Обласний етап

Перше

місце

Оксьоненко З.В.
Уховська Тетяна Всеукраїнський проект «Маленький українець», 2009 рік Обласний етап Третє місце Уховська Л.М.
Вашуленко Ольга Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: історія, 2010 рік Обласний етап Третє місце Ярильченко Н.В.
Захлюпаний Андрій Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: інформатика, 2010 рік Обласний етап Друге місце Овсієнко Л.М.
Давиденко Ольга Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей», 2010 рік Обласний етап

Третє 

місце

Чернюк М.І.

Боднар

Юлія

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: зарубіжна література, 2011 рік Обласний етап

Третє

місце

Конюшок Н.М.
Отуоньє Девора Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: образотворче мистецтво, 2012 рік Обласний етап

Третє

місце

Щербина Н.І.
Пісоцька Олександра Кубок України з спортивної акробатики, 2012 рік Міжнародний

Перше

місце

Звання "Майстер спорту України"

Боднар

Юлія

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: правознавство, 2013 рік Обласний етап Друге місце Ярильченко Н.В.

Боднар

Юлія

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення філології та мистецтвознавства, 2013 рік Обласний етап

Третє

місце

Прокопенко С.П.

Дмитренко Віталій

Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: трудове навчання, 2013 рік Обласний етап

Третє

місце


Замостян С.В.
Потапенко Юрій Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення філології та мистецтвознавства, 2014 рік Обласний етап

Третє

місце

Чернюк М.І.
Дорошенко Єлизавета Пражський міжнародний фестиваль музики, танцю та драми для дітей та юнацтва, 2014 рік Міжнародний

Перше

місце

Дорошенко О.М.
Дорошенко Єлизавета ХІV Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», 2014 рік Міжнародний Дипломант Дорошенко О.М.
Радомська Дарина Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: педагогіка і психологія, 2014 рік Обласний етап

Третє

місце

Процан І.В.
Радомська Дарина Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення

філософії та суспільствознавства, 2014 рік

Обласний етап

Перше

місце

Ярильченко Н.В.
Радомська Дарина Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення

філософії та суспільствознавства, 2014 рік

Всеукраїнський

Третє

місце

Ярильченко Н.В.
Поляновська Вероніка Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення

історії, 2014 рік

Обласний етап

Третє

місце

Василів В.Ю.
Буділовський Роман Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: інформатика, 2014 рік Обласний етап

Третє

місце

Овсієнко Л.М.
Жовнір Богдана Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: образотворче мистецтво, 2014 рік Обласний етап

Третє

місце

Щербина Н.І.
Околот Аліна Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція географія та ландшафтознавство, 201рік Обласний етап

Перше

місце

Філіпчук В.І.
Хаміна Дарина Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: українська мова та література, 2016 рік Обласний етап Друге місце Чернюк М.І.
Мельник Дмитро Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін: інформатика, 2016 рік Обласний етап Третє місце Овсієнко Л.М.
Фраєвич Валерія  Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція історія України, 2016 рік  Обласний етап Третє місце Козак І.Ф.
Демидко Діана  Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція мікроекономіка та макроекономіка, 2016 рік 
Обласний етап Третє місце Агабаєва А.Д.