Перекласти сторінку

Вчителі ліцею

№ п/п П.І.П. Категорія Посада З якого часу в закладі Електронна адреса
1 Захлюпаний Володимир Миколайович вища, учитель-методист Директор, учитель інформатики 14.12.1995

240960@ukr.net

2 Колесник Наталія Алімівна вища, учитель-методист Заступник директора, учитель основ здоров'я 20.09.1999 nataliya_vesna@ukr.net
3 Ярильченко Наталія Вікторівна вища, учитель-методист Заступник директора, учитель історії, правознавства 01.09.2006 ya_nataliya_v@ukr.net
4 Павленко Катерина Михайлівна вища, учитель-методист Заступник директора, учитель укр. мови і літератури  11.01.2004 pavlenko.kate.13@ukr.net
5 Агабаєва  Анна  Джумабаївна перша Учитель математики та інформатики 15.08.2013 Anya156@ukr.net
6 Барбулат Оксана Миколаївна вища, учитель- методист Учитель інформатики 31.12.2020 barbulat@school13.net
7 Бебко Тетяна  Василівна вища, старший вчитель Учитель початкових класів 01.09.2000 bebko_tanya@ukr.net
8 Бєлкіна Тетяна  Володимирівна вища  Учитель математики  11.09.2003 super_tana81@ukr.net
9 Біляк Клавдія  Миколаївна вища, учитель-методист Учитель початкових класів 15.08.1981 bilyak_claudia@ukr.net
10 Боднар Наталія  Дмитрівна вища Практичний психолог 01.09.2005 natalya_bodnar@ukr.net
11 Бородіна Оксана Олександрівна спеціаліст Учитель англійської мови 27.08.2020 omelchenko83@gmail.com
12 Будинська Людмила   Василівна  вища, учитель-методист Учитель початкових класів 01.11.2001

vasilisa.78@ukr.net

13 Бурлачук Наталія Петрівна друга Учитель англійської мови 15.08.2007

burlachuk_np@ukr.net

14 Василів Вікторія Юріївна перша
Учитель історії 15.08.2006 vviki1983@ukr.net
15 Вдовиченко Наталія Василівна спеціаліст Учитель початкових класів 31.08.2020 brezhnieva@school13.net
16 Войналович Наталія  Юріївна перша Учитель англійської мови 12.09.2005 n_vojnalovich@ukr.net
17 Водолага Людмила Іванівна вища Учитель хімії 24.02.2020
18 Гагіна  Юлія  Миколаївна перша Учитель початкових класів 22.08.2017 yuliya-prokopchyk@ukr.net
19 Галицька  Мирослава  Адамівна перша
Учитель біології, екології 01.09.2012 miroslava2306@ukr.net
20 Гергало  Василь  Вікторович друга Учитель фізичної культури 15.08.2013 herhalowasj@gmail.com
21 Германчук Наталія Яківна вища, старший вчитель Учитель початкових класів 09.11.1994 alena_1995@ukr.net
22 Гончар Світлана Володимирівна друга
Учитель англійської мови 01.02.2019 svetlana_engl@ukr.net
23 Грибенко Тетяна Вікторівна друга Учитель початкових класів 13.08.2018 tanyakar08@gmail.com
24 Давиденко Надія  Миколаївна перша Учитель математики 12.01.2005 n131181@ukr.net
25 Дацій Юлія Вадимівна спеціаліст Бібліотекар 01.09.2019 julia2007datsiy@gmail.com
26 Дереча Юлія Миколаївна перша Учитель математики та фізики 27.08.2019  derechayu@gmail.com
27 Дідус Ольга Миколаївна спеціаліст Учитель початкових класів 13.08.2018 olgadidus85@ gmail.com
28 Діцул Ліліана Вікторівна спеціаліст Асистент вчителя 16.11.2020 alexana.ditsul@gmail.com
29 Дмитренко  Анастасія  Дем’янівна спеціаліст Учитель початкових класів 15.08.2019   asja@i.ua
30 Друзь Марія Олегівна спеціаліст Учитель математики та інформатики 27.08.2019 tverdun95@gmail.com
31 Дубовецька Алла  Миколаївна вища, старший вчитель Учитель музики 01.10.1997 23.02.1967alla@ukr.net
32 Загородна Алла Анатоліївна друга Учитель фізичної культури 16.08.2018 alycikzagorodna@gmail.com
33 Захарченко Олена  Анатоліївна вища Учитель початкових класів 01.09.1994 zaharchenko.elena.22@ukr.net
34 Захлюпана Наталія  Петрівна вища, учитель-методист Учитель математики 15.08.1983 32550@ukr.net
35 Зубко Ольга Сергіївна спеціаліст Учитель математики 25.08.2020 olgazubko05@gmail.com
36 Ільєва Вікторія Анатоліївна спеціаліст Учитель української мови та літератури 30.08.2019 viktoriaileva8@gmail.com
37 Камінська Наталія Сергіївна друга Учитель музичного мистецтва, мистецтва 28.08.2020 Chaosun777@gmail.com
38 Кацедан Ольга Сергіївна спеціаліст Учитель англійської мови 09.11.2020 olhakatsedan@gmail.com
39 Квашук  Олена  Віталіївна перша Учитель англійської мови 01.09.2015 akv0993123321@gmail.com
40 Коваленко  Олександр  Васильович молодший спеціаліст Учитель образотворчого мистецтва 01.09.2015 kovalenko_school13@ukr.net
41 Козак  Іван  Федорович вища Учитель історії, Захисту Відчизни, керівник гуртка 15.08.2013 bogun123@ukr.net
42 Койда Наталія  Олександрівна перша Учитель обслуговуючої праці 20.11.1995 nataliakoyda@ukr.net
43 Колесник Лариса Григорівна спеціаліст Учитель української мови та літератури 16.01.2017 lesya.savchuk@ukr.net
44 Колодій Світлана Миколаївна друга Учитель початкових класів 01.10.2018 kolodiysv77@ukr.net
45 Конюшок Наталія  Миколаївна вища, старший вчитель Учитель за рубіжної літератури, російської мови 24.09.1993 knm2013@ukr.net
46 Копаниця Світлана  Василівна вища Учитель початкових класів 15.09.2008 kopanitsya67@ukr.net
47 Копка Олена Олексіївна спеціаліст Учитель української мови та літератури 01.09.2014 kopka9228@gmail.com
48 Корнієнко Тетяна Олександрівна спеціаліст, сумісництво Практичний психолог 01.09.2020 tulen2007@ukr.net
49 Коропець Любов Миколаївна спеціаліст Учитель початкових класів, вихователь ГПД 01.09.2020 luba_koropets@ukr.net
50 Короткевич Елла Олександрівна спеціаліст Учитель початкових класів 27.08.2020 ella0811@ukr.net
51 Кошова Тетьяна Миколаївна вища, вчитель методист Учитель зарубіжної літератури, мистецтва  01.09.2019  kosh17@ukr.net
52 Куліш Ганна Григорівна друга
Учитель початкових класів, англійської мови 15.08.2008 kulish@school13.net
53 Куприянська Ганна Михайлівна спеціаліст Учитель англійської мови 05.02.2020 pochtalon17@yahoo.com
54 Курельчук Марія Анатоліївна молодший спеціаліст Учитель початкових класів 01.08.2019 mari-ivko@i.ua
55 Мамалига  Олег  Миколайович вища Учитель географії, природознавства, інформатики, трудового навчання, керівник гуртка 15.08.2017 larmor@ukr.net
56 Мельник Тетяна Миколаївна спеціаліст, сумісництво Учитель англійської мови
57 Морванюк Юлія Володимирівна друга Учитель англійської мови 31.08.2020 july200712@gmail.com
58 Нікітін Микола  Анатолійович вища, вчитель методист Учитель фізичної культури 01.09.1981 valea23@ukr.net
59 Новокшонова Валентина  Валентинівна перша Учитель початкових класів 20.09.2017 valya_novokshonova@ukr.net
60 Овсієнко Лідія  Михайлівна вища, старший вчитель Учитель інформатики 16.01.1995 mail579@ukr.net
61 Оксьоненко  Зоя  Володимирівна провідний бібліотекар Завідуюча бібліотекою 03.10.1986 zoya2956@ukr.net
62 Олійник  Віта  Іванівна друга Учитель початкових класів 01.09.2014 oliynik.vita90@ukr.net
63 Олійник Наталія Миколаївна спеціаліст Учитель біології hardnut@ukr.net
64 Омельченко Ірина  Кирилівна вища, старший вчитель Учитель початкових класів 15.08.1986 iraoi@ukr.net
65 Петровська  Оксана  Павлівна друга Учитель початкових класів 01.09.2014 oksana_pavlivna@ukr.net
66 Петруха  Надія  Василівна перша Учитель географії, природознавства, біології, керівник гуртка 01.09.2015 petruha.nadiya@ukr.net
67 Попенко Тетяна  Володимирівна спеціаліст Учитель англійської мови 15.08.2017  yakovenko_27@ukr.net
68 Потіпака Маргарита Сергіївна спеціаліст Асистент вчителя з інклюзивного навчання 02.09.2019  potipakamargarita@gmail.com
69 Прокопенко Наталія  Юріївна вища, старший вчитель Учитель української мови та літератури 27.08.2002 natali.prokopenko@ukr.net
70 Прокопенко Світлана  Петрівна вища, старший вчитель Учитель української мови та літератури 16.08.1993 prokopenko2308@gmail.com
71 Рассказова  Валерія  Миколаївна друга Учитель початкових класів 16.08.2017 albina89@ukr.net
72 Руда Анна Анатоліївна перша Учитель англійської мови 14.03.2005 biliak_anna@ukr.net
73 Самсоненко Вікторія  Володимирівна перша Учитель початкових класів 02.09.2002 samsonvik35@gmail.com
74 Слободенюк Ярослав Олександрович спеціаліст Учитель української мови та літератури 05.09.2018 slobodenuik_yaroslav@ukr.net
75 Смалюк  Володимир  Володимирович перша Учитель англійської мови 17.08.2017 smaliuk61@gmail.com
76 Смалюк  Олена  Іванівна перша Учитель англійскої мови 01.11.2017  smaliuk61@gmail.com
77 Смик Тетяна  Романівна вища, старший вчитель Учитель фізики та астрономії 01.09.2003 mega-govorun1966@ukr.net
78 Соболь  Ірина  Дмитрівна керівник гуртка-методист
Керівник гуртка, учитель фізичної культури, педагог- організатор 01.09.2012 wave_of_denc@ukr.net
79 Струпинська Ірина Іванівна спеціаліст Вихователь ГПД
11.09.2019  STRUPINSKA240889@gmail.com
80 Суха Оксана Володимирівна вища, вчитель-методист  Учитель української мови та літератури 02.09.2019 oksanasukha@i.ua
81 Сущенко Тетяна Олександрівна середня Педагог-організатор 07.09.2020
82 Терещенко  Наталія  Петрівна друга Учитель початкових класів 15.08.2018 natalikiss2013@ukr.net
83 Ткаченко  Ірина  Ігорівна перша Учитель історії 22.08.2016 tkrogira@ukr.net
84 Трапезнікова Наталія Володимирівна спеціаліст Асистент вчителя 07.09.2020 trapezn@gmail.com
85 Туташинський Василь Івановач сумісництво Учитель трудового навчання  01.09.2020  
86 Уховська Людмила  Миколаївна вища, учитель-методист Учитель початкових класів  01.09.1993 luda.uhovska@gmail.com
87 Філіпчук Валентина  Іванівна вища, вчитель методист Учитель геогфії 23.08.1983 filipchyk9@ukr.net
88 Ханіна Надія Олексіївна вища, учитель-методист Учитель математики 01.09.2018 nadiya.khanina1411@ gmail.com
89 Чала Людмила  Миколаївна вища, учитель-методист Учитель зарубіжної літератури 01.09.1980 chala52@ukr.net
90 Чернушенко Інна  Миколаївна перша Учитель англійської мови 01.09.2005 chim4982@ukr.net
91 Чернюк Мирослава  Іванівна вища, вчитель методист Учитель української мови та літератури 03.09.1975 cher_mir@ukr.net
92 Чухрай  Зінаїда  Петрівна перша Учитель початкових класів 13.01.2014 petrovna325@ukr.net
93 Шерегова Ірина Костянтинівна спеціаліст Учитель хімії 21.08.2020 sheregova@gmail.com
94 Шкільнюк Руслана Володимирівна соціальний педагог, спеціаліст Учитель основи здоров'я  07.09.2016 rulless@i.ua
95 Шпильковська  Олена  Олександрівна вища, сумісництво Учитель початкових класів 03.08.2017 elenka1981@gmail.com



22

Поділитися: